Ücretsiz Tiyatro Sihirli Anahtarlar
(No Ratings Yet)
Loading...

Ücretsiz Tiyatro Sihirli Anahtarlar

Eyüp Belediyesinin Ücretsiz Etkinliği;Bütün Dünya Bombaların Altında Haritadan Silinmek Üzereyken Hayalis’de Salça’nın Öncülüğünde Dünyanın Kaderi Belirleniyor.Çocukların Bir An Önce Büyük İnsan Gibi Düşünüp Çocukluğunu Unutmasına Neden Olarak Dünyayı Yok Olmanın Eşiğine Taşıyan Bogida’yı Sihirli Kapıya Sadece Onu Daha Küçük Bir Çocuk İken Hayal Etmiş Olan Salça Hapsedebilir.Hayal Kahramanlarından Pako,Kapının Anahtarı Olan Sihirli Anahtarı Son Anda Hayal Dünyası ve Gerçek Dünya Arasındaki Geçitler Olan Kitaplarla Salça’ya Ulaştırmayı Başarmıştır.Salça’ya Bu Zorlu Macerasında Sadece Hayal Kahramanları,Çocuklar ve Yetişkinlerden de Yalnızca Bogida’nın Çocuk Kalmalarını Bir Türlü Engelleyemediği Sanatçılar Yardım Edebilir.Umudumuz Çocuklar ve Çocuk Kalabilenlerde.
06 Ekim 2012 Saat 11:00
Göktürk Kültür Merkezi

Ücretsiz Tiyatro Sihirli Anahtarlar · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Üç Maymun Tiyatro Ücretsiz afiş

Üç Maymun Tiyatro Ücretsiz

Herkesin kendi hakikatini yazmaya çalıştığı ve gerçeğin bilgiden koparılarak yok edildiği bir dönemden geçiyoruz. Peki, biz bu gerçekliğin neresindeyiz? Hangi soruları soruyoruz? Üç Maymun oyunu sahnede! 10 Aralık 2022 Saat: 19.00 Yer: Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi – ŞİŞLİ Davetiyelerinizi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nden temin edebilirsiniz.

Arda İle Ceren Tiyatro Ücretsiz afiş

Arda İle Ceren Tiyatro Ücretsiz

Eyüpsultan Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Arda İle Ceren” isimli tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih: 04 Aralık 2022 Saat: 12.00 Yer: Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi Ücretsiz, fakat rezervasyonludur. Rezervasyon için www.kültürsanat.eyupsultan.bel.tr

Güldüren Cazibe Tiyatro Ücretsiz afiş

Güldüren Cazibe Tiyatro Ücretsiz

Kartal Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Güldüren Cazibe” adlı tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih: 27 Kasım 2022 Saat: 20.00 Yer: Uğur Mumcu Kültür Merkezi – KARTAL EtkinliK ücretsizdir. Biletlerinizi oyun başlamadan 2 saat önce Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz.

Büyük Gözaltı 1984 Tiyatro afiş

Büyük Gözaltı 1984 Tiyatro

1984 – Büyük Gözaltı Oyunu İngiliz yazar George Orwell’a ait olan 1984 adını taşıyan düstopya türündeki eser, 1949 yılında yayınlandı. Eser günümüze; 2+2=5, büyük birader, 101 numaralı oda ve düşünce polisi gibi kavramları kattı. Tarih:26 Kasım 2022 Saat:19.00 Yer:Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi Davetiyelerinizi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezimizden alabilirsiniz.

GitGel Dolap Tiyatro Ücretsiz afiş

GitGel Dolap Tiyatro Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Gitgel Dolap” isimli tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih: 27 Kasım 2022 Saat: 19.00 Yer: İBB Şile Kültür Merkezi – ŞİLE Ücretsiz