THE VON TRAPPS Konseri
(No Ratings Yet)
Loading...

THE VON TRAPPS Konseri

NEŞELİ GÜNLER EFSANESİNİ GÜNÜMÜZE TAŞIYAN THE VON TRAPPS, AŞK VE UMUT DOLU ŞARKILARIYLA
​12 KASIM’DA İŞ SANAT’TA!
Unutulmaz Neşeli Günler- The Sound Of Music – filminin efsanevi karakterleri Captain ve Maria Von Trapp’in gerçek torunları The Von Trapps, tüm dünyada sevilen bir ailenin müzik geleneğini aşk ve umut dolu şarkılarla bizlere taşıyor.

Türkiye’nin de en sevdiği gruplardan biri olan Pink Martini ile ortak çalışmalarından itibaren uluslararası kariyerlerinde hız kazanan kardeşler müzik çalışmalarına ABBA şarkısı Fernando, Japon tangoları ve hatta Brezilya ritimli rengarenk şarkılarla devam ediyor. Kardeşler aşk dolu şarkılarını 12 Kasım’da İstanbul’da ilk kez İş Sanat’a getiriyor.

Pink Martini’nin son stüdyo albümü Get Happy’de Rufus Wainwright ile “Kitty Come Home” şarkısında karşımıza çıkan grup Portland’a yerleşip Thomas Lauderdale ile Pink Martini ile ortak albümleri “Dream a Little Dream”i kaydetti. 8. stüdyo albümlerine The Chieftains, Wayne Newton, ve Charmian Carr gibi isimler de konuk olurken grup “Dream a little dream” albümü için Justin Bieber ve Usher gibi öğrencilerine de vokal koçluğu yapmış Jan Smith ile çalışmış.

The Sound of Music – Neşeli Günler filminin ruhunu filmin yayınlandığı 1964 senesinden yıllar sonra da aynı ailenin gençleri olarak sahnelere taşıyan The Von Trapps, The Captain ve Maria von Trapp isimlerini yepyeni bir ruha büründürerek tüm dünyaya ulaştırıyor.

The Von Trapps solo konserleri ile Türkiye’de ilk kez 12 Kasım’da İş Sanat’ta.

12 KASIM 2014, Saat 20.00- İŞ SANAT

Bilet Fiyatları:
65.TL
50.TL
40.TL
30.TL
20.TL
Biletler İşsanat Gişesinde Satılmaktadır.

THE VON TRAPPS Konseri · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Semt Festivalleri afiş

Semt Festivalleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Semt Festivalleri başlıyor! ÜCRETSİZ 19 Ağustos 2022 İstinye Tersane 17.00 Sokak Performansı 17.30 Beden Perküsyon Atölyesi 18.00 Eğlenceli Bilgi Çocuk Tiyatrosu 19.00 İllüzyon Gösterisi 20.00 Sevdalı Bulut Yetişkin Tiyatrosu 22.00 Nurcan Başpınar – Nurdoğan Öz Konseri 20 Ağustos 2022 İstinye Tersane 17.00 Sokak Performansı 17.30 Müzikli Masallar 18.00 İllüzyon Gösterisi 19.00 […]

Cihan Mürtezaoğlu Konseri afiş

Cihan Mürtezaoğlu Konseri

Türkçe sözlü hafif pop müziğinin, Indie ve Rock stilleriyle birlikte, “singer-songwriter” kıvamında demlendiği bir müzikle dinleyenleriyle buluşan Cihan Mürtezaoğlu’nu canlı dinlemek isteyen herkes Zorlu Vestel Amfi’ye davetli. Tarih: 3 Eylül 2022 Saat: 19.00 Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ücretsiz

FantaFest Edis & Gazapizm afiş

FantaFest Edis & Gazapizm

Fanta Gençlik Festivali ile şehrine geliyor. Edis ve Gazapizm konserleri ile sizlere unutulmaz bir festival yaşatacak. FantaFest 10 Eylül’de Yenikapı Miting Alanı’nda!

Kenan Doğulu Konseri afiş

Kenan Doğulu Konseri

Türk pop müzik tarihinin en yenilikçi ve üretken isimlerinden Kenan Doğulu, 17 Ağustos Çarşamba akşamı sevenleriyle buluşmak için Harbiye sahnesine geliyor! Tarih: 17 Ağustos 2022 Saat: 21.00 Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Live From Kadıköy Fest afiş

Live From Kadıköy Fest

Festival ruhu Kadıköy’de! Youtube konser kanalı Live From’un konser serisi devam ediyor. Festivalde Teoman, Göksel, Yüksek Sadakat ve Batu Akdeniz yer alacak. Tarih: 19 Ağustos 2022 Saat: 16.00 Yer: Festival Park Kadıköy