The Human Body Exhibition
(No Ratings Yet)
Loading...

The Human Body Exhibition

The Human Body Exhibition İnsan Vücuduna Çarpıcı Yolculuk İstanbul Akvaryum’da!

Günün Yoğunlukları Arasında Kaybolan İnsanlara,Hayatta Sahip Oldukları En Değerli Varlık Olan Vücutlarını Daha Yakından Tanıma ve Üç Boyutlu Olarak İnceleme Fırsatı Sunan “The Human Body Exhibition” İstanbul Akvaryum Bilim Merkezi’nde!
İlkokuldan Tıp Öğrencilerine Kadar Her Yaştan ve Eğitim Seviyesinden Ziyaretçinin Düşünüldüğü Sergi İle Tüm Detayları http://www.humanbodyistanbulakvaryum.com Adresinden Bulabilirsiniz
Ayrıntılı Bilgi İçin:444 97 44

Bilet Fiyatları:
Tam-32.TL
İndirimli-25
Biletler İstanbul Akvaryum Bilim Merkezi Gişesinde ve www.biletix.com Sitesinde Satılmaktadır

The Human Body Exhibition · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Yerebatan Sarnıcı afiş

Yerebatan Sarnıcı

Romalılar Döneminde İlius Bazilikası’nın olduğu yere yapıldığı için yabancı kaynaklar Bazilika Sarnıcı diyorlar. 532 yılında Bizans İmparatoru l.Jüstinyen tarafından saray’a su sağlamak için yaptırılmış. 80 Milyon metreküp su kapatesine sahip olan sarnıca suyu 25 km uzaklıktaki Belgrat Ormanı’ndan Kemerler ve Tüneller aracılığıyla getirilmiş. Yerebatan Sarnıcı 12 mt Yüksekliğinde 336 Sütun’dan oluşmakta 1500 yıllık bu eser […]

Özgürlük ve Direniş Hafıza Sergisi afiş

Özgürlük ve Direniş Hafıza Sergisi

Özgürlük ve Direniş Hafıza Sergisi 7-16 Temmuz tarihleri arasında Güngören 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda ziyaret edilebilir.

Zeytinburnu Belediyesi Boğaz Gezileri Başlıyor! afiş

Zeytinburnu Belediyesi Boğaz Gezileri Başlıyor!

Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği rehberli, ikramlı çok havalı Boğaz Gezileri Başlıyor! Zeytinburnu Belediyesi’nin yeniden başlattığı gezi uygulaması ile ilçede yaşayan tüm vatandaşlar “Boğaz Gezisine” ücretsiz katılabilecekler. 14 Mayıs 2022 Saat: 15.00 Başvuru İçin: www.zeytinburnu.istanbul adresinden veya 444 1984 Çözüm Merkezini arayarak başvuru yapabilirsiniz.

Geleceğin Ressamları Sergisi afiş

Geleceğin Ressamları Sergisi

Geleceğin Ressamları Sergisi 9-17 Mayıs 2022 tarihlerinde Hizmet Binasında sergilenecek.

Dünyayı Döndüren Motor Fotoğraf Sergisi afiş

Dünyayı Döndüren Motor Fotoğraf Sergisi

Anıl Zengin, Kişisel Fotoğraf Sergisi 25-30 Nisan 2022 tarihlerinde Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor.