Tatlı Kaçık Tiyatro Oyunu
(No Ratings Yet)
Loading...

Tatlı Kaçık Tiyatro Oyunu

Oyuncular:Nurseli İdiz,Armağan Çağlayan,Şebnem Özinal,Hilmi Özçelik,Celal Belgil
Tiyatro Oyunun Konusu:Samatya’da Deden Kalma Konağında Tek Başına Yaşayan İstanbul’un Hanımefendisi Suzan Hanımın Yolu Kendilerine Gözlerden Uzak Bir Sığınak Arayan Üç Dolandırıcıyla Kesişmesini ve Hızla Gelişen Entrikaları,Tuzakları ve Maceraları İzliyoruz.Herşeyin Sadece Para İle Ölçülendiği Günümüzde Biri Kız İkisi Erkek Üç Kişilik Üç Kağıtçılar Çetesi Suzanla Hanım’la Yaşadıkları Komik ve Heyecan Dolu Serüvende Gerçek Hayatın Değerli Olabilmesi İçin Paranın En Son Seçenek Olduğunu Öğreneceklerdir.
Etkinlik Tarihi:30 Mart 2013 Saat 20:00
Etkinlik Mekanı:Türkan Saylan Kültür Merkezi-TSKM
Bilet Fiyatları 10.TL
Biletler TSKM Gişede Satılmaktadır

Tatlı Kaçık Tiyatro Oyunu · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

20.Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali afiş

20.Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali

Bu yazın en tatlı festivaline hazır mısınız? Kadıköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği Tiyatro Festivali bu yıl 1-15 Temmuz tarihlerinde Özgürlük Parkı’nda ücretsiz gerçekleşecek. Davetiyeleri etkinlik günü Özgürlük Parkı güvenlik noktasından temin edebilirsiniz.

Düdüklüde Kıymalı Bamya afiş

Düdüklüde Kıymalı Bamya

Alaturka ve alafrangalık arasında sıkışıp kalmış bayağılık çokbilmişlik ve emeksiz kazanmanın egemen olduğu bir toplumda her günün birbirinin aynısı geçtiği buram Buy Kamagra UK , buram sıradanlık kokan bir eve; kaybolan değerlere ayna tutan Fahrettin Bey, gelir ve ortalık karışır. Özenilesi görünen çalışmayan kadınların bir arada olduğu bu düzenin aslında içi boş olduğuna çalışan bir […]

Çekil İtme Beni Tiyatro Ücretsiz afiş

Çekil İtme Beni Tiyatro Ücretsiz

Sıla Erkan’ın yazıp yönettiği “Çekil! İtme Beni” oyunu bize en yabancı gelen insanlık hallerimizin bir post dramatik öyküsü. Seyirciyi, görmediğini sandığı, ama (masalın) aslında kendinde olanların ona ulaşmasına izin vermeye, serinliğin içimize akmasına müsaade etmeye davet ediyor. Tarih: 29 Mayıs 2022 Saat: 19.00 Yer: İBB Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ÜCRETSİZ Katılım ücretsiz, rezervasyonsuz […]

Begonviller Yaza Açar mı? Tiyatro Ücretsiz afiş

Begonviller Yaza Açar mı? Tiyatro Ücretsiz

Begonviller Yaza Açar mı? İBB Bülent Ecevit Kültür Merkezi Sahnesi’nde! Nevriye kocasından kalan yıllanmış arabayla Boğaz Köprüsü’nü geçerken aslında kendini aşmakta olduğunu fark edecek midir?… Tarih: 29 Mayıs 2022 Saat: 19.00 Yer: İBB Bülent Ecevit Kültür Merkezi ÜCRETSİZ Katılım ücretsiz, rezervasyonsuz ve biletsizdir.

Etiyopya Kahvecisi Tiyatro Ücretsiz afiş

Etiyopya Kahvecisi Tiyatro Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Etiyopya Kahvecisi” isimli tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih: 29 Mayıs 2022 Saat: 19.00 Yer: İBB Sancaktepe Eyüpsultan Kültür Merkezi – SANCAKTEPE ÜCRETSİZ Katılım Ücretsiz, biletsiz ve rezervasyonsuzdur.