Sihirbaz Köpekbalığı
(No Ratings Yet)
Loading...

Sihirbaz Köpekbalığı

Türkiye’nin İlk Sihirbaz Köpekbalığından 23 Nisan’a Özel Şov

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İstanbul Akvaryum’da Türkiye’nin ilk sihirbaz köpekbalığı Sharki ile 3 gün boyunca sürecek. İstanbul Akvaryum’un maskot köpekbalığı Sharki’nin sihirbazlık gösterileri ve kukla tiyatro şovu 23 – 25 – 26 Nisan tarihlerinde İstanbul Akvaryum’un Batı Atlantik alanında doyasıya eğlenmek isteyen çocukları karşılayacak.

İçerisinde yer alan gerçek ‘Amazon Yağmur Ormanı’ ve Karadeniz’den Pasifik’e uzanan gezi güzergahı ile dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum’da çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı doyasıya yaşayacak. 23 – 25 – 26 Nisan tarihlerinde İstanbul Akvaryum’un Batı Atlantik alanında 13.30 – 14.15 ve 15.15 – 16.00 saatleri arasında maskot Sharki’nin el kuklası eşliğinde yapılacak sihirbazlık gösterileri, kukla tiyatro şovu ve birbirinden eğlenceli sürprizler çocuklara en güzel bayram hediyesi olacak.

İstanbul Akvaryum, Down Sendromu Derneği ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne 23 Nisan’da ev sahipliği yapacak
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 3 gün boyunca sürecek etkinliklerde Down Sendromu Derneği, kendi özel tasarım ürünlerinin yer alacağı kermesle İstanbul Akvaryum’da olacak. Kermesten elde edilecek tüm gelir down sendromlu bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak.

İstanbul Akvaryum ayrıca Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası Gülen Çocuk Şenliği’ne de ev sahipliği yapacak. 23 Nisan için Makedonya, Bosna, Kosova, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Fas, Kıbrıs ve Litvanya’dan Türkiye’ye gelecek olan 350’ye yakın çocuğa ücretsiz İstanbul Akvaryum gezisi düzenlenecek.

23 – 25 – 26 Nisan tarihlerinde İstanbul Akvaryum’da gerçekleşecek etkinliklerin yanı sıra çocuklar 17 bin deniz ve kara canlısıyla da tanışma fırsatı bularak hayatlarının en unutulmaz çocuk bayramını hafızalarına kazıyacak.

Gösteri, İstanbul Akvaryum giriş bileti alıp, giriş yapan herkese açık ve ücretsizdir.

Sihirbaz Köpekbalığı Tanıtım Videosu

Sihirbaz Köpekbalığı · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Camp Caravan İstanbul afiş

Camp Caravan İstanbul

Doğa tutkunlarının buluşma noktası Camp & Caravan İstanbul Fuarı 10-14 Mayıs tarihleri arasında Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde!

Maceracı Yüzgeçler Rings AVM’de! afiş

Maceracı Yüzgeçler Rings AVM’de!

Maceracı Yüzgeçler eğlenceli maceraları ile 25 – 26 Mart tarihlerinde Rings Alışveriş Merkezinde olacak. Ücretsiz etkinliğe tüm minik ziyaretçiler davetlidir. Tarih: 25-26 Mart 2023 Seanslar 13.00/15.00/17.00 Ücretsiz

Pepee Maltepe Park’ta! afiş

Pepee Maltepe Park’ta!

Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee, çocukların gelişimine katkı sağlarken şimdi de şarkılarla, oyunlarla eğlendirmeye devam ediyor. Tarih:01-02 Nisan 2023 Saat:13.00-17.00 Yer: Maltepe Park

Vibe Fest afiş

Vibe Fest

Müziğin sesi 6-7 Mayıs tarihlerinde Life Park’ta yükselecek. Modunuzu yakalayacağınız VibeFest’te birbirinden özel sanatçıların performanslarıyla dans edip hep birlikte şarkılara eşlik etmek LifePark’ta buluşuyoruz. Tarih: 6-7 Mayıs 2023 Saat: 13.00 Yer: LifePark

Redd Konseri afiş

Redd Konseri

Türkçe Rock’ın önde gelen gruplarından Redd bu hafta IF Performance Hall sahnesinde! Tarih: 10 Mart 2023 Saat: 21.30 Yer: IF Performance Hall Beşiktaş