Sarıyer Belediyesi Etkinlikleri İptal Edilmiştir
(No Ratings Yet)
Loading...

Sarıyer Belediyesi Etkinlikleri İptal Edilmiştir

SARIYER BELEDİYESİ ETKİNLİKLERİNİ İPTAL ETTİ
Sarıyer Belediyesi; Sağlık Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve ilgili kurum ile kuruluşlardan gelen bilgilerin değerlendirilmesinin ardından salgın hastalıkların yayılmasını önceden önlemek amacıyla etkinliklerini ay sonuna kadar iptal etti.
DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı saran ‘corona virüs’ salgınına karşı Sarıyer genelinde ortak kullanım alanları olan; okullar, kurslar, dershaneler, ibadethaneler, parklar, sağlık ocakları, Kur’an kursları, kreşler, minibüsler, kahvehaneler ve duraklarda başlatılan temizlik çalışmaları devam ediyor. Ayrıca yurttaşların sağlığını tehlikeye atmamak adına Sarıyer Belediyesi’nde; Sağlık Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarla yapılan değerlendirmeler ve gelen bilgiler sonucunda düzenlenecek tiyatro, konser, sergi gibi tüm toplu etkinlikler mart ayı sonuna kadar iptal edildi.

Sarıyer Belediyesi Etkinlikleri İptal Edilmiştir · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Kral Şakir Anatolium Marmara’da! afiş

Kral Şakir Anatolium Marmara’da!

Kral Şakir şahane bir müzikal ile Anatolium Marmara’ya geliyor. Çocuklar Anatolium Marmara’da doyasıya eğleniyor. Tarih: 17-18 Şubat 2024 Saat:13.00 – 15.00 – 17.00 Yer: Anatolium Marmara Ücretsiz

Trabzon Tanıtım Günleri afiş

Trabzon Tanıtım Günleri

Bize Her Yer Trabzon… Trabzon tanıtım günleri bu yıl İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek. 22-25 Şubat 2024

Big Fest İstanbul 2024 afiş

Big Fest İstanbul 2024

Türkiye’nin en büyük festivali “BigFest İstanbul” 11 Mayıs LifePark’ta birbirinden değerli sanatçıları sizlerle buluşturuyor. Tarih:11 Mayıs 2024 Saat:13.00 Yer:Life Park Biletinizi Sitemizden Satın Alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Tanıtım Günleri afiş

Kahramanmaraş Tanıtım Günleri

Kahramanmaraş usulü enfes lezzetler Kahramanmaraş’a gitmenize gerek yok. Kahramanmaraş tüm lezzetleri ile Atatürk Havalimanına geliyor! Tarihi: 15-18 Şubat 2024 Yer: Atatürk Havalimanı Etkinlik Alanı

Tuğkan Konseri afiş

Tuğkan Konseri

Gençlerin severek dinlediği her şarkısına eşlik ettikleri Tuğkan, sevilen şarkılarını Erdem Bayazıt sahnesinde seslendirecek. Tarih: 14 Şubat 2024 Saat: 20.00 Yer: İBB Erdem Bayazıt Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.