Pinhani – 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Konseri
(No Ratings Yet)
Loading...

Pinhani – 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Konseri

Pinhani – 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Konseri…
14 Şubat Sevgililer gününde İstanbul Bronx’ta kalpler sıcacık olacak!
Alternatif Rock türünde müzik yapan grup 14 Şubat gecesi İstanbul Bronx sahnesinde birbirinden güzel ve anlamlı şarkısıyla müzik sevenlerin kalbini ısıtacak. “Hele bir gel”, “Bir anda”, “Sevmekten usanmam” gibi kulaklarımızdan silinmeyen şarkıların doğuşunu sağlamış grup dinleyenler üzerinde iz bırakan bir gece yaşatacak…

Vokal, Gitar, Alto Saksofon: Sinan Kaynakçı
Gitar:Akın Eldes
Bas Gitar:Zeynep Eylül Üçer
Davul:Hami Ünlü
Etkinlik Tarihi:14 Şubat 2013 Saat:22:00
Etkinlik Mekanı:İstanbul Bronx
Bilet Satışı www.biletix.com da Yapılmaktadır

Pinhani – 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Konseri Tanıtım Videosu

Pinhani – 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Konseri · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Yeni Yıl Heyecanı Kanyon’da! afiş

Yeni Yıl Heyecanı Kanyon’da!

Yeni yıl heyecanını Kanyon’da Mert Demir, konseri ile kutluyoruz… Sahne performansları, retro şovmenliği, kendine has tarzı ve dillere pelesenk olan şarkılarıyla Mert Demir, Kanyon Yeni Yıl Sahnesi’ne geliyor! Tarih: 28 Aralık 2023 Saat: 18.30 Yer: Kanyon

İkiye On Kala Konseri afiş

İkiye On Kala Konseri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek İkiye On Kala, konserine davetlisiniz. Tarih: 08 Aralık 2023 Saat: İBB Dr. Enver Ören Kültür Merkezi – BAHÇELİEVLER Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.

TNK Konseri afiş

TNK Konseri

TNK en güzel şarkıları ve muhteşem performanslarıyla İBB Erdem Bayazıt Kültür Merkezini coşturmaya geliyor. Etkinlik Tarihi:08 Aralık 2023 Saat:21.00 Yer: İBB Erdem Bayazıt Kültür Merkezi – GÜNGÖREN Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.

Hakkı Bulut Konseri Ücretsiz afiş

Hakkı Bulut Konseri Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek Hakkı Bulut, konserine davetlisiniz. Tarih: 6 Aralık 2023 Saat: 20.00 Yer: İBB Arnavutköy Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.

Şenay Lambaoğlu Konseri afiş

Şenay Lambaoğlu Konseri

Bugüne dek birçok önemli caz müzisyeniyle çeşitli projelerde yer alan Şenay Lambaoğlu, İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde Ücretsiz konser ile müzikseverlerle buluşuyor.. Tarih:06 Aralık 2023 Saat:20:00 Yer:İBB İdris Güllüce Kültür Merkezi – TUZLA Biletinizi ücretsiz olarak istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.