Parklarda Caz
(No Ratings Yet)
Loading...

Parklarda Caz

Beşiktaş Belediyesi, Parklarda Caz etkinliği Sanatçılar Parkı’nda gerçekleşecek.

Yılın her mevsiminde ziyaretçilerini ağırlayan Sanatçılar Parkı’nda müzik eksik olmaz. Biri gitarını alıp gelir, diğeri şarkı listesi hazırlar hoparlörden çalarken park da misafirlerinin
coşkusuna rüzgârla bir sağa bir sola savrularak eşlik eder…
6 Eylül’deyse parkın müziği Seda Erciyes & JmH, Duble Salih ve Deli Bakkal’a emanet. Sahnede önce Afrika tınılarını
caz ve funk’la buluşturan Deli Bakkal’ı, ardından müziklerini “alternatif folk” olarak tanımlayan Salih Nazım Peker ve Salih Korkut Peker’in yeni nesil uzun havalarını dinleyeceğiz. Son performans ise hip-hop, soul ve caz müzikten ilham alan ritmik müzikleriyle Seda Erciyes & JmH ekibinin. Bu etkinliği karantina sürecinde uzak kaldığımız parklarla bir kavuşma partisi olarak da düşünebilirsiniz.

Seda Erciyes & JmH
Seda Erciyes vokal
Yiğit Avcı klavye
Yiğit Can Öztop bas gitar
Fırtına Kıral davul

Duble Salih
Salih Nazım Peker divane, kopuz, cura, vokal
Salih Korkut Peker cümbüş, akustik gitar, vokal

Deli Bakkal
Emrecan Ağtaş vokal
Kıvılcım Konca trompet
Özgün Tuncer tenör saksofon
Mehmet Korkmaz elektrik gitar
Yiğit Tornacı klavye
Doğan Can Vural bas gitar
Barış Yalaz perküsyon
Necmi Taşkıran davul

Tarih:06 Eylül 2020 Saat:17.30
Yer:Beşiktaş Sanatçılar Parkı

Parklarda Caz · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Göksel Konseri afiş

Göksel Konseri

Güçlü ve renkli sahnesi ile her zaman hafızalarda yer eden performanslar sergileyen Göksel; yeni şarkılarının yanı sıra geçmişten bugüne seslendireceği unutulmaz şarkılardan oluşan benzersiz bir repertuvar ile eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak. Tarih:03 Ekim 2020 Saat:21.00 Yer:Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Mustafa Sandal Konseri afiş

Mustafa Sandal Konseri

Mustafa Sandal 26 Eylül akşamı en sevilen şarkılarıyla Harbiye sahnesinde olacak. Tarih:26 Eylül 2020 Saat:21.00 Yer:Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Koray Avcı Konseri afiş

Koray Avcı Konseri

Koray Avcı, sevilen şarkılarıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda olacak. Tarih:29 Eylül 2020 Saat:21.00 Yer:Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Candan Erçetin Konseri afiş

Candan Erçetin Konseri

Candan Erçetin güçlü yorumu ve dillerden düşmeyen şarkıları ile Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle buluşuyor. Tarih:28 Kasım 2020 Saat:16.00 Yer:Bostancı Gösteri Merkezi Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Mehmet Erdem Konseri afiş

Mehmet Erdem Konseri

Mehmet Erdem, Dorock XL sahnesinde sevenleri ile buluşuyor. Tarih:17 Ekim 2020 Saat:21.00 Yer:Dorock XL KADIKÖY Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.