Ömer Faruk Tekbilek & Serkan Çağrı Konseri
(No Ratings Yet)
Loading...

Ömer Faruk Tekbilek & Serkan Çağrı Konseri

Dünyanın Pek Çok Yerinde Verdikleri Konserlerle Müzikleri İlgiyle Takip Edilen Virtözler “Aşk-ı Nefes” Ortaklığında İlkkez Aynı Sahneyi Paylaşacaklar.Ömer Faruk Tekbilek ve Serkan Çağrı’nın Birlikte Yapacakları Ortak Müzik Yolculuğunda Ney ve Klarnetin Etkileyici Sesinden İnsanlğın Kültürlerin ve Duyguların Ortak Paydada Buluşmasına Şahit Olacaksınız.

Etkinlik Tarihi:13 Mart 2014 Saat:20:00
Yer:Cemal Reşit Rey Konser Salonu CRR

Bilet Fiyatları:

1.Kategori-80.TL
2.Kategori-70.TL
3.Kategori-60.TL
4.Kategori-45.TL
5.Kategori-30.TL
6.Kategori-25.TL

Biletler CRR Gişesinde Satılmaktadır

Ömer Faruk Tekbilek & Serkan Çağrı Konseri · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

PUBG Mobile Dünya Kupası Hadise Konseri afiş

PUBG Mobile Dünya Kupası Hadise Konseri

Dünyanın en büyük mobil espor turnuvasını İstanbul’da taraftarlarımız ile birlikte gerçekleştireceğiz. Dev bir organizasyon, heyecan dolu maçlar, konserler ve etkinlikler ile büyük bir turnuvaya hazır olun! 8-9-10 Aralık Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek PMGC 2023 Dünya Şampiyonası’na hepinizi bekliyoruz. Biletler satışta

Retrobüs Konseri Ücretsiz afiş

Retrobüs Konseri Ücretsiz

Retrobüs ile nostalji yolculuğu başlıyor! İstanbul Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek Retrobüs, konserine davetlisiniz. Tarih:29 Kasım 2023 Saat:20.00 Yer: İBB Şile Kültür Merkezi – ŞİLE Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.

Keremcem Konseri Ücretsiz afiş

Keremcem Konseri Ücretsiz

Tarih: 29 Kasım 2023 Saat: 20.00 Yer: İBB Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulaması üzerinden temin edebilirsiniz. Türk pop müziğinin güçlü erkek yorumcularından Keremcem, ilk teklisi Molekül’ü dinleyiciyle buluşturdu. Şarkının sözü müziği Emrah Şahin, Keremcem ve Yunus Adak’a düzenlemesi de Yunus Adak’a ait. Şarkıda molekülleri uçup kaybolmuş ama hâlâ dağılan parçalardan birinin […]

Ravi İncigöz Konseri Ücretsiz afiş

Ravi İncigöz Konseri Ücretsiz

İBB Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek Ravi İncigöz, Konserine davetlisiniz. Tarih:29 Kasım 2023 Saat:20.00 Yer:İBB Başakşehir Kültür Merkezi – BAŞAKŞEHİR Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.

Rize Tanıtım Günleri İstanbul’da! afiş

Rize Tanıtım Günleri İstanbul’da!

Rize Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği “Rize Tanıtım Günleri” 29 Kasım – 3 Aralık tarihlerinde Atatürk Havalimanı Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.