Nereye Gidiyoruz? Azizlikler
(No Ratings Yet)
Loading...

Nereye Gidiyoruz? Azizlikler

Azizi Nesine Mektuptan Alıntı;
Yahu Dedim Bu Adam Bu Öykü Masal Ya da Köşe Yazılarının Bir Çoğunu Kırk Elli Yıl Önce Yazmıştı.Pe Nasıl Oluyorda Orada Anlatılanlar Hala Bu Gün Yazılmış Kadar Taze ve Güncel?İşte Büyük Yazar Olmak Böyle Bir Şey Galiba.Öylesine İyi Tanıyor ki Ülkesini,İnsanlarını Yaptığı Tespitler Hep Geçerli Oluyor.
Kendinizi Anlatan Bir Yazınızda “Ağlansın Diye Yazdıklarıma İnsanlar Gülüyor”Demiştiniz.İşte Bizim Yeni Oyunda Öyle Birşey Oldu.İnsanlar Mutlaka Gülecek,Ondan Hiç Kuşkum Yok,Ama Asıl İsteğimiz Acıtmak.
01 Aralık 2012 Saat 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi (Büyük Salon) KADIKÖY
Bilet Fiyatı Tam.35tl Öğrenci.25tl

Nereye Gidiyoruz? Azizlikler · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu? afiş

Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu?

Avcılar Belediyesi, tiyatro kursiyerlerinin sahnelediği “Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu?” oyunu seyirci karşısına çıkıyor. Bol kahkaha garantili oyunumuzun biletlerini Barış Manço Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz. Tarih: 01 Ekim 2023 Saat: 20.00 Yer: Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi Etkinlik ücretsiz fakat biletlidir.

Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali afiş

Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali

Masmavi gökyüzü, yemyeşil ağaçlarla dolu bir orman ve sevinç içinde mutlu yaşayan hayvanlar, burası neresi mi burası tertemiz ışıl ışıl parlayan pırıl ormanı. Tarih: 07 Ekim 2023 Saat: 13.00 Yer: Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi etkinliğe 2 gün kala www.tskm.org.tr adresinden veya Türkan Saylan Kültür Merkezi gişesinden temin edebilirsiniz.

Aslan İle Fare Çocuk Tiyatro afiş

Aslan İle Fare Çocuk Tiyatro

Tarih: 01 Ekim 2023 Saat: 13.00 Yer: Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi etkinliğe 2 gün kala www.tskm.org.tr adresinden veya Türkan Saylan Kültür Merkezi gişesinden temin edebilirsiniz. Ağustos böceği “Tırrık” her zamanki gibi sıcak bir yaz günü ormanda neşe içinde çalıp söylemektedir. Kurnaz Tilki “Tekdiş’in” kendisine hazırladığı kötü plandan haberi olmayan ormanlar kralı […]

Kopenhag afiş

Kopenhag

Belirsizlik, bellek, nezaret ve perspektif temalarını konu eden Kopenhag; bilimin ve sosyal hayatın temeli olan “belirsizlik” labirentinde modern fizik, felsefe ve ilişkilere dair bir anlatı kuruyor. Umut Beşkırma, Yaman Ceri ve Burcu Ger’in yer aldığı Kopenhag 28 Eylül’de %100 Studio’da!

Kibritin Ucunda Tiyatro afiş

Kibritin Ucunda Tiyatro

Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun yazdığı ve Kayhan Berkin’in yönettiği oyunda, Türkiye’nin sevilen oyuncularından Rıza Kocaoğlu karşımıza çıkıyor. Kerem’in iç dünyasına yolculuk etmek isteyen herkesi %100 Studio’ya bekliyoruz! Tarih: 19 Eylül 2023 Saat: 19.00 Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi