Mini Şenlik 2014
(No Ratings Yet)
Loading...

Mini Şenlik 2014

Pepee
Pepee’nin müzikli, danslı, oyunlu sahne gösterisidir. Pepee’nin söylediği şarkılara Pepee’nin ve etkinliğe katılan çocukların dansları eşlik eder. Konserin tamamı Pepee’nin ve çocukların ezbere bildiği şarkılardan ve Pepee’nin çocuklarla oynadığı interaktif oyunlardan oluşmaktadır. Pepee konseri iki perdeden oluşmaktadır.

Our Theatre
Our Band Kukla Gösterisi
Our Theatre Gürcistan’ın 3 yaşındaki çiçeği burnunda kukla tiyatrosudur. Kumpanyanın adı “Bizim Tiyatro”dur ve bu isim oyuncuların her şeyi birlikte yaratmalarından gelmektedir. Mini Şenlik 2014 kapsamında sergileyecekleri gösterileri ‘’Our Band’’ (Bizim Orkestra) toplamda 3 müzisyenden oluşmaktadır. Piyanist – Kote, Davulcu – Miki ve Kontrabasçi – Beno. Orkestra Smooth Jazz çalarak keyifli müzikleri seyircisiyle paylaşmaktadır. Bu gösteriyi izlerken kendinizi kukla üçlüsünün jazz trio konserinde hissedeceksiniz.

Pınar Çocuk Tiyatrosu
Alaaddin’in Sihirli Lambası Tiyatro Oyunu
Binbir Gece Masalları’nın büyülü dünyasına hoş geldiniz. Yüreği iyilikle dolu Alaaddin, güzeller güzeli Prenses Yasemin, kötü kalpli vezir ve sihirli lambanın cini… Hepsi Pınar Çocuk Tiyatrosu’nda yeni bir maceraya yelken açıyorlar.
Ülkenin kötü kalpli vezirinin aklında tek bir şey vardır. Efsanelerde anlatılan sihirli lambayı bulmak ve her şeye sahip olmak… Vezir, bir tesadüf eseri lambayı nasıl bulacağını öğrenir ancak bunu yapmak için kahramanımız Alaaddin’i kandırmak zorundadır. Alaaddin’in iyi niyetinden faydalanan vezir tam amacına ulaşacakken bir terslik olur ve lamba eline geçmez.
Bu arada güzel Prenses Yasemin ile tanışan Alaaddin vezirin planlarını öğrenmiştir. Kötü kalpli vezir, Yasemin ile zorla evlenmek ve prensesin babası Sultan’ı zehirleyip ülkeyi ele geçirmek istemektedir. Yüreği iyilikle dolu Alaadin’in ve Yasemin’in yapmak istediği tek bir şey vardır. Lambanın cininden ufak tefek yardımlar alarak kötü kalpli vezirin planlarını engellemek.

BP Çocuk Tiyatrosu
Önüm, Arkam, Sağım, Solum Trafik Tiyatro Oyunu
Oyuncu, yazar ve pedagog Aylin Çalap tarafından kaleme alınan Önüm, Arkam, Sağım, Solum Trafik adlı interaktif ve müzikli oyun; yaya kuralları, trafik işaretleri, emniyet kemerinin önemi, bisiklette kask kullanımı gibi trafikte doğru davranış biçimlerini eğlenceli bir şekilde çocuklara aktarmaktadır.
Bu güne kadar 1.5 milyon çocuğa trafik eğitimi veren oyun, yol güvenliği alanında hem çocukların, hem de ailelerin bilinç düzeyini arttırmayı hedeflemektedir. Eğlenceli ve eğitici bir deneyim yaşayan çocuklar için trafik kurallarını öğrenmek daha kolaylaşıyor ve unutulmuyor.

Beyza & Pepper Frisbee Show
2001 doğumlu Beyza ve Border Collie cinsi köpeği Pepper bir köpek sporu olan frisbee sporunu bir gösteriye çevirerek izleyenlere köpekle insan ilişkisinin nasıl spora yönlendirilebileceğini göstermektedirler. Ayrıca 1970’lerden bu yana dünyada hızla yayılan bu sporun Türkiye’de de yayılması için faaliyetlerine devam etmektedirler.

Etkinlik Tarihi:20 Nisan 2014 Saat:10:00-18:00
Yer:Life Park

Biletler Life Park Gişesinde ve www.biletix.com Adresinde Satılmaktadır.

Mini Şenlik 2014 · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Semt Festivalleri afiş

Semt Festivalleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Semt Festivalleri başlıyor! ÜCRETSİZ 19 Ağustos 2022 İstinye Tersane 17.00 Sokak Performansı 17.30 Beden Perküsyon Atölyesi 18.00 Eğlenceli Bilgi Çocuk Tiyatrosu 19.00 İllüzyon Gösterisi 20.00 Sevdalı Bulut Yetişkin Tiyatrosu 22.00 Nurcan Başpınar – Nurdoğan Öz Konseri 20 Ağustos 2022 İstinye Tersane 17.00 Sokak Performansı 17.30 Müzikli Masallar 18.00 İllüzyon Gösterisi 19.00 […]

Adalar Kitap Günleri afiş

Adalar Kitap Günleri

20 yayınevi 20 yazar kitap günlerinde okurlarıyla buluşuyor. Adalı yazarların katılımıyla gerçekleşecek. Tarih: 12-26 Ağustos 2022 Büyükada Meydan

Leo Lunatic Çocuklar İçin Graffiti Atölyesi afiş

Leo Lunatic Çocuklar İçin Graffiti Atölyesi

Çocuklar, sprey boyalarla graffiti yapmak ister misiniz? ‘Kızgın Panda’ ustası dünyaca ünlü graffiti sanatçısı Leo Lunatic ile graffiti sanatı Yedikule Hisarı ve Zeyrek Akademi’ye sizin için geliyor. Kayıt ve Bilgi: www.fatih.bel.tr

Kalamış Yaz Festivali afiş

Kalamış Yaz Festivali

Kadıköy Belediyesi’nin, düzenlediği etkinlik 1 Temmuz’da keyifli eğlence maratonu Nazan Öncel, konseri ile başlıyor. Eğlence maratonuna katılacaklar ayrıca bir dayanışma ağının da parçası olacak ve sembolik biletler haricinde dileyen sanatseverler destek biletleriyle ihtiyaç sahiplerine el uzatabilecek. Yaz boyunca eğlenmeye ve dayanışmaya bekliyoruz. Tarih:01 Temmuz – 30 Ağustos 2022 Saat:21.00 Yer: Kalamış Atatürk Parkı Bilet Fiyatları: […]

Ağva’da Yaz Boyu Festival afiş

Ağva’da Yaz Boyu Festival

Şile’de Yaz Boyu Festival devam ediyor… Hande Yener 12 Ağustos 2022 Saat: 22.00 Yer: Ağva Meydanı Ücretsiz Koliva Konseri 13 Ağustos 2022 Saat: 22.00 Yer: Ağva Meydanı Ücretsiz Kutsi Konseri Tarih: 14 Ağustos 2022 Saat: 22.00 Yer: Ağva Meydanı Ücretsiz