Mini Şenlik 2014
(No Ratings Yet)
Loading...

Mini Şenlik 2014

Pepee
Pepee’nin müzikli, danslı, oyunlu sahne gösterisidir. Pepee’nin söylediği şarkılara Pepee’nin ve etkinliğe katılan çocukların dansları eşlik eder. Konserin tamamı Pepee’nin ve çocukların ezbere bildiği şarkılardan ve Pepee’nin çocuklarla oynadığı interaktif oyunlardan oluşmaktadır. Pepee konseri iki perdeden oluşmaktadır.

Our Theatre
Our Band Kukla Gösterisi
Our Theatre Gürcistan’ın 3 yaşındaki çiçeği burnunda kukla tiyatrosudur. Kumpanyanın adı “Bizim Tiyatro”dur ve bu isim oyuncuların her şeyi birlikte yaratmalarından gelmektedir. Mini Şenlik 2014 kapsamında sergileyecekleri gösterileri ‘’Our Band’’ (Bizim Orkestra) toplamda 3 müzisyenden oluşmaktadır. Piyanist – Kote, Davulcu – Miki ve Kontrabasçi – Beno. Orkestra Smooth Jazz çalarak keyifli müzikleri seyircisiyle paylaşmaktadır. Bu gösteriyi izlerken kendinizi kukla üçlüsünün jazz trio konserinde hissedeceksiniz.

Pınar Çocuk Tiyatrosu
Alaaddin’in Sihirli Lambası Tiyatro Oyunu
Binbir Gece Masalları’nın büyülü dünyasına hoş geldiniz. Yüreği iyilikle dolu Alaaddin, güzeller güzeli Prenses Yasemin, kötü kalpli vezir ve sihirli lambanın cini… Hepsi Pınar Çocuk Tiyatrosu’nda yeni bir maceraya yelken açıyorlar.
Ülkenin kötü kalpli vezirinin aklında tek bir şey vardır. Efsanelerde anlatılan sihirli lambayı bulmak ve her şeye sahip olmak… Vezir, bir tesadüf eseri lambayı nasıl bulacağını öğrenir ancak bunu yapmak için kahramanımız Alaaddin’i kandırmak zorundadır. Alaaddin’in iyi niyetinden faydalanan vezir tam amacına ulaşacakken bir terslik olur ve lamba eline geçmez.
Bu arada güzel Prenses Yasemin ile tanışan Alaaddin vezirin planlarını öğrenmiştir. Kötü kalpli vezir, Yasemin ile zorla evlenmek ve prensesin babası Sultan’ı zehirleyip ülkeyi ele geçirmek istemektedir. Yüreği iyilikle dolu Alaadin’in ve Yasemin’in yapmak istediği tek bir şey vardır. Lambanın cininden ufak tefek yardımlar alarak kötü kalpli vezirin planlarını engellemek.

BP Çocuk Tiyatrosu
Önüm, Arkam, Sağım, Solum Trafik Tiyatro Oyunu
Oyuncu, yazar ve pedagog Aylin Çalap tarafından kaleme alınan Önüm, Arkam, Sağım, Solum Trafik adlı interaktif ve müzikli oyun; yaya kuralları, trafik işaretleri, emniyet kemerinin önemi, bisiklette kask kullanımı gibi trafikte doğru davranış biçimlerini eğlenceli bir şekilde çocuklara aktarmaktadır.
Bu güne kadar 1.5 milyon çocuğa trafik eğitimi veren oyun, yol güvenliği alanında hem çocukların, hem de ailelerin bilinç düzeyini arttırmayı hedeflemektedir. Eğlenceli ve eğitici bir deneyim yaşayan çocuklar için trafik kurallarını öğrenmek daha kolaylaşıyor ve unutulmuyor.

Beyza & Pepper Frisbee Show
2001 doğumlu Beyza ve Border Collie cinsi köpeği Pepper bir köpek sporu olan frisbee sporunu bir gösteriye çevirerek izleyenlere köpekle insan ilişkisinin nasıl spora yönlendirilebileceğini göstermektedirler. Ayrıca 1970’lerden bu yana dünyada hızla yayılan bu sporun Türkiye’de de yayılması için faaliyetlerine devam etmektedirler.

Etkinlik Tarihi:20 Nisan 2014 Saat:10:00-18:00
Yer:Life Park

Biletler Life Park Gişesinde ve www.biletix.com Adresinde Satılmaktadır.

Mini Şenlik 2014 · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Tokat Tanıtım Günleri Yenikapı’da! afiş

Tokat Tanıtım Günleri Yenikapı’da!

Tokat’ın lezzetleri Yenikapı’ya taşınıyor! 4 gün boyunca konserler, halk oyunları ve birbirinden farklı etkinlikler sizi bekliyor. Tarih:01-04 Aralık 2022 Yer: Yenikapı Sahili Etkinlik Alanı

Tuğkan Konseri afiş

Tuğkan Konseri

Gençlerin severek dinlediği her şarkısına eşlik ettikleri Tuğkan, sevilen şarkılarını Bostancı Gösteri Merkezi’nde seslendirecek. Tarih: 24 Aralık 2022 Saat: 20.00 Yer: Bostancı Gösteri Merkezi Ücretlidir

Güldür Güldür afiş

Güldür Güldür

Ekranların Beğenilen Gösterisi Güldür Güldür Birbirinden Eğlenceli Skeçleri ve Sürprizleriyle Seyirciyle Buluşuyor. Tarih:02 Aralık 2022 Saat:20.30 Yer: Bostancı Gösteri Merkezi Ücretlidir

Artvin Tanıtım Günleri Maltepe’de! afiş

Artvin Tanıtım Günleri Maltepe’de!

Artvin lezzetleri, güzellikleri ve sevilen sanatçıların konserleri ile 24-27 Kasım tarihleri arasında Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda! 24 Kasım 2022 Saat: 14.00 İbrahim Can Konseri 24 Kasım 2022 Saat: 19.00 Resul Dindar Konseri 25 Kasım 2022 Saat: 17.00 Mustafa Gökay Ferah Konseri 25 Kasım 2022 Saat: 19.00 Samida Konseri 26 Kasım 2022 Saat: 16.00 Bizim Yaşar […]

Sinop Günleri Yenikapı’da! afiş

Sinop Günleri Yenikapı’da!

Mutlu Şehir Sinop Yeniden İstanbul’da! Bu yıl Sinop rüzgarı Yenikapı’da esecek… Karadeniz’in incisi, Türkiye’nin en mutlu şehri Sinop İstanbul’a geliyor. Tarih:24-27 Kasım 2022 Yer: Yenikapı Etkinlik Alanı