Leyl-ü Nehar Konseri
(No Ratings Yet)
Loading...

Leyl-ü Nehar Konseri

Türkiye’nin Kadın Etnik Müzik Topluluğu olan “Leyl-ü Nehar” 2013 yılında kurulmuştur.Grubun ilk çalıştırıcılığını İstanbul Teknik Üniversitesi hocalarından Ayla Karacan yapmıştır. Grup Leyl-ü Nehar’ın kurulmasında fikir ve isim annesi olan aynı zamanda solistliğini yapan Üstün Şirin ile yola devam etmektedir.

Grub 7 saz 1 sesten oluşmaktadır.Kendi dallarında çeşitli mesleklere mensup grup üyeleri müzik dalında da eğitim ve kariyer sahibidir.

Konserin icrası sırasında zaman zaman Alevi Kültür Derneği’nin semah ekibi de sanatçılara eşlik ederek semah dönecekler.

Tarih: 04 Nisan 2015
Saat: 20:00
Yer: Türkan Saylan Kültür Merkezi

Giriş Ücretsiz Davetiyelidir.Davetiyenizi TSKM gişesinden ücretsiz temin edebilirsiniz.

Leyl-ü Nehar Konseri · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Semt Festivalleri afiş

Semt Festivalleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Semt Festivalleri başlıyor! ÜCRETSİZ 19 Ağustos 2022 İstinye Tersane 17.00 Sokak Performansı 17.30 Beden Perküsyon Atölyesi 18.00 Eğlenceli Bilgi Çocuk Tiyatrosu 19.00 İllüzyon Gösterisi 20.00 Sevdalı Bulut Yetişkin Tiyatrosu 22.00 Nurcan Başpınar – Nurdoğan Öz Konseri 20 Ağustos 2022 İstinye Tersane 17.00 Sokak Performansı 17.30 Müzikli Masallar 18.00 İllüzyon Gösterisi 19.00 […]

Cihan Mürtezaoğlu Konseri afiş

Cihan Mürtezaoğlu Konseri

Türkçe sözlü hafif pop müziğinin, Indie ve Rock stilleriyle birlikte, “singer-songwriter” kıvamında demlendiği bir müzikle dinleyenleriyle buluşan Cihan Mürtezaoğlu’nu canlı dinlemek isteyen herkes Zorlu Vestel Amfi’ye davetli. Tarih: 3 Eylül 2022 Saat: 19.00 Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ücretsiz

FantaFest Edis & Gazapizm afiş

FantaFest Edis & Gazapizm

Fanta Gençlik Festivali ile şehrine geliyor. Edis ve Gazapizm konserleri ile sizlere unutulmaz bir festival yaşatacak. FantaFest 10 Eylül’de Yenikapı Miting Alanı’nda!

Kenan Doğulu Konseri afiş

Kenan Doğulu Konseri

Türk pop müzik tarihinin en yenilikçi ve üretken isimlerinden Kenan Doğulu, 17 Ağustos Çarşamba akşamı sevenleriyle buluşmak için Harbiye sahnesine geliyor! Tarih: 17 Ağustos 2022 Saat: 21.00 Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Live From Kadıköy Fest afiş

Live From Kadıköy Fest

Festival ruhu Kadıköy’de! Youtube konser kanalı Live From’un konser serisi devam ediyor. Festivalde Teoman, Göksel, Yüksek Sadakat ve Batu Akdeniz yer alacak. Tarih: 19 Ağustos 2022 Saat: 16.00 Yer: Festival Park Kadıköy