Kimsin Sen Tiyatro Ücretsiz
(No Ratings Yet)
Loading...

Kimsin Sen Tiyatro Ücretsiz

Tiyatro Oyunu; Altın bilezik çalmak için girdiğiniz evde, kalp hırsızlığı ile itham edilseniz ne yaparsınız ?
·Ya da kızlarına fazla müsamaha göstermiş bir baba yerine koyulsaydınız!!!
·Peki ya o rengarenk bilezikler, makyaj malzemeleri, gelinlik sizin üzerinizde denenseydi !!!
·Yaman bir çelişki yaşamakta Yaman.
Evde tek başına yalnızlığa ve anılara gömülmüş bir kadın. Siz hiç yalnız kaldınız mı? Ya da bir gün yalnız kalacağınızı hiç düşündünüz mü?
·Yaşam mücadelesi içinde kaybolmuş çareyi hırsızlıkta bulmuş bir adam. Hiç çaresizliklerimizi düşündük mü? Bir gün başımıza neler geleceğini bilmeden yaşarken hatta çaresizliği deneyimlememiş iken!!!
·Biraz duyarlı biraz meraklı komşu kadın. İyi ki duyarlı dediğimiz olmaz mı? Ya duyarsız insanlar olsa etrafımızda!! Ya sadece meraklı olanlar ile aynı havayı teneffüs ediyor olsak !!

Tarih: 20 Aralık 2023
Saat: 20.00
Yer: İBB Bülent Ecevit Kültür Merkezi
Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.

Kimsin Sen Tiyatro Ücretsiz · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Tatlı Tuzlu Aşk Tiyatro Ücretsiz afiş

Tatlı Tuzlu Aşk Tiyatro Ücretsiz

Avcılar Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek Tatlı Tuzlu Aşk tiyatro oyununa davetlisiniz. 29 Şubat 2024 Saat: 20.30 Yer: Barış Manço Kültür Merkezi Yıldız Kenter Sahnesi Ücretsiz biletinizi Barış Manço Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz.

Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu? afiş

Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu?

Avcılar Belediyesi, tiyatro kursiyerlerinin sahnelediği “Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu?” oyunu seyirci karşısına çıkıyor. Bol kahkaha garantili oyunumuzun biletlerini Barış Manço Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz. Tarih: 22 Şubat 2024 Saat:20.00 Yer: Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi Etkinlik ücretsiz fakat biletlidir.

Sarıyer 13.Karne Şenliği afiş

Sarıyer 13.Karne Şenliği

Haydi Çocuklar Sarıyer Belediyesi’nin düzenlediği 13. Karne Şenliği Başlıyor..! Etkinlik ücretsiz fakat biletlidir. Ücretsiz biletinizi www.sariyer.bel.tr adresinden temin edebilirsiniz. 20 Ocak 2024 Saat: 13.00 Yer: BKSM Dev Gölgeler Karagöz Şenlikte Karagöz ile kadim dostu Hacivat birlikte konuşurlarken, uzaktan gelen müzik seslerini duyan Karagöz sesin kaynağını merak eder. Bunun sebebini Hacivat’a sorar. Meydanda kocaman bir çadır […]

Slava’s Snow Shop afiş

Slava’s Snow Shop

Hayaller ve peri masallarından ilham alan Slava’s Snow show, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde! Dünya çapında milyonlarca izleyiciyi büyüleyici bir gösteriye ortak eden efsanevi Rus palyaço, Soytarılar Akademisi’nin kurucusu ve meşhur Slava’s Snowshow’un yaratıcısı Slava Polunin, ekibi ile birlikte sizi şiirsel bir masalın kahramanı olmaya davet ediyor! Tarih: 28 Şubat – 3 Mart 2024 Yer: Zorlu […]

Anatolium Tiyatro Günleri Ücretsiz afiş

Anatolium Tiyatro Günleri Ücretsiz

Anatolium’da yarıyıl tatili çocuklarımız için hem eğitici hem eğlendirici etkinliklerle dolu… Gelin ücretsiz tiyatro etkinliklerimizle çocuklarımızı kültür sanatla tanıştıralım, hayal dünyalarının gelişmesine katkı sağlayalım. 21 – 28 Ocak tarihlerinde 14:00 ve 16:00 saatlerinde L2 katında gerçekleşecek tiyatro oyunlarına davetlisiniz.