Kibritçi Kız Müzikali Zorlu Center’da Ücretsiz
(No Ratings Yet)
Loading...

Kibritçi Kız Müzikali Zorlu Center’da Ücretsiz

Etkinlik Tarihleri:

Tarih: 30 Nisan 2016 Saat: 12:00
Tarih: 19 Mayıs 2016 Saat: 12:00
Tarih: 21 Mayıs 2016 Saat: 12:00
Tarih: 22 Mayıs 2016 Saat: 12:00
Tarih: 29 Mayıs 2016 Saat: 12:00
Yer:Zorlu Center
ÜCRETSİZ.
Ücretsiz Biletlerinizi Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Gişesinden Temin Edebilirsiniz.

Kibritçi Kız Müzikali Zorlu Center’da Ücretsiz Olarak Seyirciyle Buluşuyor!

Mehmet Zorlu Vakfı Çatısı Altında Etkinlik Gösteren ve Zorlu Çocuk Tiyatrosu Tarafından “Bir Sosyal Sorumluluk Projesi Olarak”Sahnelenen Prof.Dr.Hasan Erkek’in Andersen’in Kibritçi Kız Masalından Yola Çıkarak Yazıp Yönettiği Kibritçi Kız Müzikali Sokak Çocukları İçin Farkındalık Yaratmayı Amaçlıyor.

5 Yaş Üzeri Seyircilere Sanat Duyarlılığı da Kazandırması Beklenen Müzikal Modern Bir İçerik ve Postmodern Bir Estetikle Sahneleniyor.
Sokakta Akordiyon Çalarak Şarkı Söyleyerek Kibrit Satan Kibritçi Kız Yaşama Sevinci Dostluk Dayanışma Ruhuyla Yalnız Güçlüklerin Üstesinden Gelmeyi Başarmakla Kalmıyor,Aynı Zamanda Sanatın Birçok Dalını Eğlenceli Bir Biçimde Keşfediyor.

Yazan-Yöneten:Hasan Erkek
Müzik:Nedim Yıldız
Koreografi:Aydın Teker
Sahne ve Işık Tasarımı:M.Nurullah Tuncer
Kostüm Tasarımı:Şirin Dağtekin Yenen
Pedagog:Serap Erdoğan
Danışman:Beyhan Büyükyıldız

Kibritçi Kız Müzikali Zorlu Center’da Ücretsiz · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Arda İle Ceren Tiyatro Ücretsiz afiş

Arda İle Ceren Tiyatro Ücretsiz

Eyüpsultan Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Arda İle Ceren” isimli tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih: 04 Aralık 2022 Saat: 12.00 Yer: Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi Ücretsiz, fakat rezervasyonludur. Rezervasyon için www.kültürsanat.eyupsultan.bel.tr

Güldüren Cazibe Tiyatro Ücretsiz afiş

Güldüren Cazibe Tiyatro Ücretsiz

Kartal Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Güldüren Cazibe” adlı tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih: 27 Kasım 2022 Saat: 20.00 Yer: Uğur Mumcu Kültür Merkezi – KARTAL EtkinliK ücretsizdir. Biletlerinizi oyun başlamadan 2 saat önce Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz.

Büyük Gözaltı 1984 Tiyatro afiş

Büyük Gözaltı 1984 Tiyatro

1984 – Büyük Gözaltı Oyunu İngiliz yazar George Orwell’a ait olan 1984 adını taşıyan düstopya türündeki eser, 1949 yılında yayınlandı. Eser günümüze; 2+2=5, büyük birader, 101 numaralı oda ve düşünce polisi gibi kavramları kattı. Tarih:26 Kasım 2022 Saat:19.00 Yer:Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi Davetiyelerinizi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezimizden alabilirsiniz.

GitGel Dolap Tiyatro Ücretsiz afiş

GitGel Dolap Tiyatro Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Gitgel Dolap” isimli tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih: 27 Kasım 2022 Saat: 19.00 Yer: İBB Şile Kültür Merkezi – ŞİLE Ücretsiz

Yalan Dolan Tiyatro afiş

Yalan Dolan Tiyatro

Dört arkadaş ve onların eşleri, belediye meclis üyesi arkadaşlarının ve karısının evlilik yıldönümlerini kutlamak için akşam yemeğine gelirler. Fakat ilk gelen çift arkadaşlarını yaralanmış olarak bulur. Ne yapacaklarını düşünürken yavaş yavaş diğerleri de eve gelmeye başlarlar. Olay başta gizlenir ve yalan söylenir. En sonunda içlerinden biri meclis üyesinin yerine geçmeye ve polisin karşısına çıkmaya karar […]