Kalamış Buzfest
(No Ratings Yet)
Loading...

Kalamış Buzfest

Kadıköy Buzfest başlıyor… Açıkhava buz pisti, paten, kayma yolu, buz kaydırağı ve mini konserler Kalamış Buzzfest’te!

24 Aralık 2021 – 28 Şubat 2022
Saat:10.00-22.00
Kalamış Spor Merkezi

Paten 30 TL
Buz Kaydırağı: 20 TL

Eğitici 3 teknik personel eşliğinde 100 çift paten 30 adet kask ücretsiz olarak tahsis edilecektir. Hem yetişkinlerin Hem de 4 yaş üstü çocukların yararlanacağı buz pisti kayma yolu spor etkinliğinde her biri için bir seans 30 dakika olarak belirlenmiş olup bu sürenin talep edildiği takdirde 10 dakikası da paten kayma eğitimine ayrılacaktır. Buz kaydırağı alanında tek seansta 4 defa şişme Botlarla kaydıraktan kayarak eğlenceli vakit geçilecektir. Buz pisti tek seans ücreti 30 TL buz kaydırağı tek seans ücreti 20 TL olarak belirlenmiştir. Seans ücreti kayıt sırasında alınacaktır. Kayıt olmasına rağmen katılmayan kişinin ücreti iade edilmeyecektir. Kayıt ve kayıt kontrol için kimlik ve HES kodu gösterimi zorunludur. 1 kişi aynı anda en fazla 2 seansta kayıt yaptırabilir. Bir kişi en fazla 4 bilet satın alabilir. Gün içerisinde 4 er saatlik periyotlar dahilinde seanslar açılacaktır. Kayıtlar aynı gün için seans sırasına göre alınmaktadır.

Kalamış Buzfest · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Küçükçekmece Gençlik Festivali afiş

Küçükçekmece Gençlik Festivali

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen “Gençlik Festivali”nde, Şerbet, Rody Dünyada, Kendimden Hallice, Tuğkan, Hazel, Tepki, Ceza, Dengi Dengine, Vera, Suffle ve Melike Şahin en sevilen şarkılarıyla sahne alacak. 25 Ocak 2022 Saat:18.30 – Şerbet Konseri 25 Ocak 2022 Saat:19.15 – Rody Dünyada Konseri 25 Ocak 2022 Saat:20.00 – Kendimden Hallice 25 Ocak 2022 Saat:21.30 – Tuğkan […]

Sömestr Eğlencesi Starcity Outlet’te afiş

Sömestr Eğlencesi Starcity Outlet’te

Sömestr Eğlencesi Starcity Outlet’te Başlıyor… Akrobasiden kukla gösterisine, tiyatrodan lisanlı gösterilere kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler sömestir boyunca Starcity Outlet’te sizi bekliyor. Etkinlik Saatleri: 14.00 – 18.00 Etkinlik Yeri: Alt Kat Zemin Tüm etkinliklerimize 5 yaş ve üzeri minik misafirlerimiz ücretsiz olarak katılabilir.

Maşa İle Koca Ayı Trump AVM’de Ücretsiz afiş

Maşa İle Koca Ayı Trump AVM’de Ücretsiz

Maşa İle Koca Ayı 22-30 Ocak’ta Trump AVM’de! Maşa ile Koca Ayı Sömestr’da Trump’ta! Trump Alışveriş Merkezi’nden çocuklara sömestr hediyesi! Maşa ile Koca Ayı, muhteşem sahne şovuyla 22-30 Ocak tarihleri arası her gün Trump AVM B3 katında. Üstelik ücretsiz! Ayrıca katılan herkese Maşa ile Koca Ayı posteri hediye! Trump Alışveriş Merkezi, Mecidiyeköy’de! Tarih: 22-30 Ocak […]

Mehmet Erdem Konseri afiş

Mehmet Erdem Konseri

Mehmet Erdem, konseri 27 Ocak 2022 Saat.22.00’de Dorock XL Venue Fitaş sahnesinde olacak.

Kadınlar İçin Yüzme Kursu afiş

Kadınlar İçin Yüzme Kursu

Sarıyer Belediyesi’nin düzenlediği kadınlar için yüzme kursu kayıtları 24-27 Ocak tarihleri arasında www.sariyer.bel.tr adresinde kaydınızı online olarak yapabilirsiniz. Kurs ücretsizdir. Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır. Kurs dönemi 8 haftadır. Dersler haftanın bir günü 1 seans olarak yapılacak. Dersler SARFİT HUZUR (AYAZAĞA) ve SARFİT POLİGON Spor Tesislerinde gerçekleşecek.