İçeri Nasıl Girdin? Tiyatro Oyunu
(No Ratings Yet)
Loading...

İçeri Nasıl Girdin? Tiyatro Oyunu

İçeri Nasıl Girdin? – Savaş Dinçel Tiyatrosu
Bu tiyatro oyunu “Balyoz Davası” tutanakları incelenerek kurmaca olarak hazırlanmıştır.

Özet: Oyun Türbamya adlı bir ada devletinde geçmektedir. Adliyeye tutuklanması için bir dolandırıcı sevkedilir. Dolandırıcıyı Mülayim savcı sorgulayacaktır. Aynı adliyeye malum davayı incelemek için “Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi”nden bir heyet gelecektir. Malum davanın mahkeme başkanı ve savcısı ise panikle dosyaları tekrar incelemek için arşivlerin bulunduğu Mülayim savcının odasına giderler. Odaya önce savcı gelir ve ardından mahkeme başkanı ama “Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi”nden gelen heyetin başkanı odaya onlardan önce gelmiştir (!)
“Balyoz Davası”ndan yola çıkılarak hazırlanmıştır bu oyun ama Türbamya ülkesinde geçen davanın adı Keser davasıdır.”
Etkinlik Tarihi:03 Mart 2013 Saat:19:00
Etkinlik Mekanı:Duru Tiyatro
Duru Tiyatro Gişe:0216 338 5636
İletişim:0505 870 8369

İçeri Nasıl Girdin? Tiyatro Oyunu · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

20.Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali afiş

20.Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali

Bu yazın en tatlı festivaline hazır mısınız? Kadıköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği Tiyatro Festivali bu yıl 1-15 Temmuz tarihlerinde Özgürlük Parkı’nda ücretsiz gerçekleşecek. Davetiyeleri etkinlik günü Özgürlük Parkı güvenlik noktasından temin edebilirsiniz.

Düdüklüde Kıymalı Bamya afiş

Düdüklüde Kıymalı Bamya

Alaturka ve alafrangalık arasında sıkışıp kalmış bayağılık çokbilmişlik ve emeksiz kazanmanın egemen olduğu bir toplumda her günün birbirinin aynısı geçtiği buram Buy Kamagra UK , buram sıradanlık kokan bir eve; kaybolan değerlere ayna tutan Fahrettin Bey, gelir ve ortalık karışır. Özenilesi görünen çalışmayan kadınların bir arada olduğu bu düzenin aslında içi boş olduğuna çalışan bir […]

Çekil İtme Beni Tiyatro Ücretsiz afiş

Çekil İtme Beni Tiyatro Ücretsiz

Sıla Erkan’ın yazıp yönettiği “Çekil! İtme Beni” oyunu bize en yabancı gelen insanlık hallerimizin bir post dramatik öyküsü. Seyirciyi, görmediğini sandığı, ama (masalın) aslında kendinde olanların ona ulaşmasına izin vermeye, serinliğin içimize akmasına müsaade etmeye davet ediyor. Tarih: 29 Mayıs 2022 Saat: 19.00 Yer: İBB Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ÜCRETSİZ Katılım ücretsiz, rezervasyonsuz […]

Begonviller Yaza Açar mı? Tiyatro Ücretsiz afiş

Begonviller Yaza Açar mı? Tiyatro Ücretsiz

Begonviller Yaza Açar mı? İBB Bülent Ecevit Kültür Merkezi Sahnesi’nde! Nevriye kocasından kalan yıllanmış arabayla Boğaz Köprüsü’nü geçerken aslında kendini aşmakta olduğunu fark edecek midir?… Tarih: 29 Mayıs 2022 Saat: 19.00 Yer: İBB Bülent Ecevit Kültür Merkezi ÜCRETSİZ Katılım ücretsiz, rezervasyonsuz ve biletsizdir.

Etiyopya Kahvecisi Tiyatro Ücretsiz afiş

Etiyopya Kahvecisi Tiyatro Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Etiyopya Kahvecisi” isimli tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih: 29 Mayıs 2022 Saat: 19.00 Yer: İBB Sancaktepe Eyüpsultan Kültür Merkezi – SANCAKTEPE ÜCRETSİZ Katılım Ücretsiz, biletsiz ve rezervasyonsuzdur.