Hediye Güven & Yahya Dai Konseri Kanyon’da Ücretsiz
(No Ratings Yet)
Loading...

Hediye Güven & Yahya Dai Konseri Kanyon’da Ücretsiz

Kanyon Her Ay Düzenlediği Caz Havası Konserlerinde Bu Ay Hediye Güven ve Yahya Dai’yı Ağırlamaya Hazırlanıyor…

Yıldız İbrahimova’dan şan ve caz performans dersleri alan Hediye Güven Avustralya’da Northem Melbourne Institute Of Tafe’de müzik eğitimi gördü. Profesyonel müzik yaşamına 2001 yılında kurduğu Playground isimli grubuyla başladı.2002’de…Roxy Müzik Yarışması’nda birincilik ödülünü aldı. 2009’dan bu yana Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sahne almaktadır.
Günlük hayatın çıkmazlarını ve rüyalarını şarkılarında birleştiren Hediye Güven 16 Şubat Pazar Günü Yahya Dai eşliğinde Kanyon ziyaretçilerini sesiyle başka bir zaman ve mekana doğru bir yolculuğa çıkaracak.

Etkinlik Tarihi:16 Şubat 2014 Saat:14:00
Yer:Kanyon
ÜCRETSİZ

Hediye Güven & Yahya Dai Konseri Kanyon’da Ücretsiz · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Retrobüs Konseri Ücretsiz afiş

Retrobüs Konseri Ücretsiz

Retrobüs ile nostalji yolculuğu başlıyor! İstanbul Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek Retrobüs, konserine davetlisiniz. Tarih:29 Kasım 2023 Saat:20.00 Yer: İBB Şile Kültür Merkezi – ŞİLE Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.

Keremcem Konseri Ücretsiz afiş

Keremcem Konseri Ücretsiz

Tarih: 29 Kasım 2023 Saat: 20.00 Yer: İBB Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulaması üzerinden temin edebilirsiniz. Türk pop müziğinin güçlü erkek yorumcularından Keremcem, ilk teklisi Molekül’ü dinleyiciyle buluşturdu. Şarkının sözü müziği Emrah Şahin, Keremcem ve Yunus Adak’a düzenlemesi de Yunus Adak’a ait. Şarkıda molekülleri uçup kaybolmuş ama hâlâ dağılan parçalardan birinin […]

Ravi İncigöz Konseri Ücretsiz afiş

Ravi İncigöz Konseri Ücretsiz

İBB Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek Ravi İncigöz, Konserine davetlisiniz. Tarih:29 Kasım 2023 Saat:20.00 Yer:İBB Başakşehir Kültür Merkezi – BAŞAKŞEHİR Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.

Rize Tanıtım Günleri İstanbul’da! afiş

Rize Tanıtım Günleri İstanbul’da!

Rize Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği “Rize Tanıtım Günleri” 29 Kasım – 3 Aralık tarihlerinde Atatürk Havalimanı Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.

PUBG Mobile Dünya Kupası Hadise Konseri afiş

PUBG Mobile Dünya Kupası Hadise Konseri

Dünyanın en büyük mobil espor turnuvasını İstanbul’da taraftarlarımız ile birlikte gerçekleştireceğiz. Dev bir organizasyon, heyecan dolu maçlar, konserler ve etkinlikler ile büyük bir turnuvaya hazır olun! 8-9-10 Aralık Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek PMGC 2023 Dünya Şampiyonası’na hepinizi bekliyoruz. Biletler satışta