Haydi Hayırlısı Tiyatro
(No Ratings Yet)
Loading...

Haydi Hayırlısı Tiyatro

Nermin ve Şermin, yeğenlerinin düğünü için iki günlüğüne İzmir’e gideceklerdir.Bu durumu fırsat bilen eşleri Rafet ve Kamil çapkınlık planları yaparlar.Eve iki kız çağırırlar,Kamil’in karşı komşusu Kenan kızların gelmesine yakın kapıyı çalacaktır.Hava muhalefetinden dolayı uçuşlar iptal olunca Nermin ve Şermin eve döneceklerdir ve Ortalık biranda karışacaktır.

Yönetmen:Cengiz Küçükayvaz
Oynayanlar:Cengiz Küçükayvaz,Züleyha Karyağdı,Tarık Karyağdı,Hande Gürak,Eray Türk

Etkinlik Tarihi:28 Mart 2014 Saat:20:00
Yer:Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi

Bilet Fiyatları:
1.Kategori-20.TL
2.Kategori-15
3.Kategori-10.TL

Biletler https://bilet.basaksehir.bel.tr Adresinde ve Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi Gişesinde Satılmaktadır.

Haydi Hayırlısı Tiyatro · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu? afiş

Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu?

Avcılar Belediyesi, tiyatro kursiyerlerinin sahnelediği “Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu?” oyunu seyirci karşısına çıkıyor. Bol kahkaha garantili oyunumuzun biletlerini Barış Manço Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz. Tarih: 01 Ekim 2023 Saat: 20.00 Yer: Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi Etkinlik ücretsiz fakat biletlidir.

Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali afiş

Ormanlar Kraliçesi Pırıl Müzikali

Masmavi gökyüzü, yemyeşil ağaçlarla dolu bir orman ve sevinç içinde mutlu yaşayan hayvanlar, burası neresi mi burası tertemiz ışıl ışıl parlayan pırıl ormanı. Tarih: 07 Ekim 2023 Saat: 13.00 Yer: Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi etkinliğe 2 gün kala www.tskm.org.tr adresinden veya Türkan Saylan Kültür Merkezi gişesinden temin edebilirsiniz.

Aslan İle Fare Çocuk Tiyatro afiş

Aslan İle Fare Çocuk Tiyatro

Tarih: 01 Ekim 2023 Saat: 13.00 Yer: Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi etkinliğe 2 gün kala www.tskm.org.tr adresinden veya Türkan Saylan Kültür Merkezi gişesinden temin edebilirsiniz. Ağustos böceği “Tırrık” her zamanki gibi sıcak bir yaz günü ormanda neşe içinde çalıp söylemektedir. Kurnaz Tilki “Tekdiş’in” kendisine hazırladığı kötü plandan haberi olmayan ormanlar kralı […]

Kopenhag afiş

Kopenhag

Belirsizlik, bellek, nezaret ve perspektif temalarını konu eden Kopenhag; bilimin ve sosyal hayatın temeli olan “belirsizlik” labirentinde modern fizik, felsefe ve ilişkilere dair bir anlatı kuruyor. Umut Beşkırma, Yaman Ceri ve Burcu Ger’in yer aldığı Kopenhag 28 Eylül’de %100 Studio’da!

Kibritin Ucunda Tiyatro afiş

Kibritin Ucunda Tiyatro

Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun yazdığı ve Kayhan Berkin’in yönettiği oyunda, Türkiye’nin sevilen oyuncularından Rıza Kocaoğlu karşımıza çıkıyor. Kerem’in iç dünyasına yolculuk etmek isteyen herkesi %100 Studio’ya bekliyoruz! Tarih: 19 Eylül 2023 Saat: 19.00 Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi