Hayat Seninle Güzel Sergi
(No Ratings Yet)
Loading...

Hayat Seninle Güzel Sergi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne burs kaynağı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen “Hayat Seninle Güzel” sergisi belediyemizin ev sahipliğinde ve Muğla Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle 26 Kasım Cuma günü Mustafa Kemal Merkezi’nde açılıyor.

Yaratıcılığın ve hayal gücünün ustası 36 sanatçımızın katkılarıyla hayata geçirilen sergi, 2 Aralık Perşembe gününe kadar Mustafa Kemal Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor olacak. Ülkemizi aydınlık bir geleceğe taşıyacak olan gençlerimizin eğitimine katkı için düzenlenen Hayat Seninle Güzel sergisine tüm vatandaşlarımız davetlidir.

Sergi Açılış: 26 Kasım 2021
Ziyaret Saatleri: 10.30-19.30
Yer: Mustafa Kemal Kültür Merkezi
Adres: Akat Mah. Uğur Mumcu Cad. No: 8 Beşiktaş /İST

Hayat Seninle Güzel Sergi · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Kral Şakir Anatolium Marmara’da! afiş

Kral Şakir Anatolium Marmara’da!

Kral Şakir şahane bir müzikal ile Anatolium Marmara’ya geliyor. Çocuklar Anatolium Marmara’da doyasıya eğleniyor. Tarih: 17-18 Şubat 2024 Saat:13.00 – 15.00 – 17.00 Yer: Anatolium Marmara Ücretsiz

Trabzon Tanıtım Günleri afiş

Trabzon Tanıtım Günleri

Bize Her Yer Trabzon… Trabzon tanıtım günleri bu yıl İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek. 22-25 Şubat 2024

Big Fest İstanbul 2024 afiş

Big Fest İstanbul 2024

Türkiye’nin en büyük festivali “BigFest İstanbul” 11 Mayıs LifePark’ta birbirinden değerli sanatçıları sizlerle buluşturuyor. Tarih:11 Mayıs 2024 Saat:13.00 Yer:Life Park Biletinizi Sitemizden Satın Alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Tanıtım Günleri afiş

Kahramanmaraş Tanıtım Günleri

Kahramanmaraş usulü enfes lezzetler Kahramanmaraş’a gitmenize gerek yok. Kahramanmaraş tüm lezzetleri ile Atatürk Havalimanına geliyor! Tarihi: 15-18 Şubat 2024 Yer: Atatürk Havalimanı Etkinlik Alanı

Tuğkan Konseri afiş

Tuğkan Konseri

Gençlerin severek dinlediği her şarkısına eşlik ettikleri Tuğkan, sevilen şarkılarını Erdem Bayazıt sahnesinde seslendirecek. Tarih: 14 Şubat 2024 Saat: 20.00 Yer: İBB Erdem Bayazıt Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz.