Engelsiz Pedal Festivali Bronx
(No Ratings Yet)
Loading...

Engelsiz Pedal Festivali Bronx

Engelli Çocuklara Bisiklet Almak Amacıyla “Engelsiz Pedal Festivali” Bronx’ta Gerçekleşecek…

Nur Banu Molla Sunacak!
Deja-Vu yeni albümündeki şarkıları ilkkez “Engelsiz Pedal Festivali”‘nde seslendirecek.

2011 Nisan ayından bu yana Hollanda tipi kasalı bisiklet ile engelli çocukları dolaştırıyor, onların bir günlüğüne “makam şoförü” oluyoruz. Mimari engeller veya mahalle baskısı gibi birçok nedenden dolayı evlerinden çıkamayan engelli çocukların bisikletle eğlenmesini, sosyalleşmesini amaçlıyoruz. Psikologlar ile birlikte çalışıyoruz, hatta geliştirdiğimiz sisteme “Bisiklet ile Terapi” adını verdik. Daha sistemli olsun, daha çok bisiklet alalım, bir sürü gönüllü makam şoförümüz olsun, zamanla büyük bir gönüllülük organizasyonuna dönüşelim umuduyla dernek olduk!

“Bronx “da öyle bir gece düzenliyoruz ki, Mevzu çok büyük! Öncelikle mekan şahane! Ses sistemi duvarları inletiyor, Saund Check’ler gündüzden yapılmış olacak; Her grubun/sanatçının arasında 5 ‘er dakika sessizlik yaşanacak, o esnada da mekana yayılmış perde ve televizyonlarda bisikletle ilgili çok güzel filmler izleyeceğiz.

Konsere yaya geliyoruz, ama arzu eden bisiklet ile de gelebilir, bisikletlerinizin güvenliği için her türlü önlem alındı.

Anadolu yakasında “perşembe akşamı bisikletçileri” o günkü sürüşlerini konser alanına gidilecek şekilde düzenlendi. Buna göre Kadıköy’de 19.45’de iskele önünde toplanarak, 20.00’deki vapurla Kadıköy’den Karaköy’e geçilecek. Bankalar caddesi üzerinden İstiklal’e çıkarak BRONX’a sürülecek.

Kabataş’tan 00:20’ye kadar 15 dakika da bir sefer var.23:45’de Bronx’tan ayrılıp toplu sürüşle kabataş’a geleceğiz.Motorla Üsküdar’a geçtikten sonra Maltepe’ye kadar herkesi evine Bırakıyoruz.

Program Akışı:
21:00 Stand-Up ALPAY ERDEM
21:30 AYLİN ŞENGÜN TAŞÇI
22:00 KARADENİZ ROCK ÇİMA
22:30 TEATRAL ROCK BEYOĞLU KUMPANYA
23:00 ROCK DEJA-VU

Etkinlik Tarihi:23 Ocak 2014 Saat:21:00
Yer:Bronx
Giriş-20.TL
Biletler Bronx Gişesinde Satılmaktadır

Engelsiz Pedal Festivali Bronx · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Live From Kadıköy Fest afiş

Live From Kadıköy Fest

Festival ruhu Kadıköy’de! Youtube konser kanalı Live From’un konser serisi devam ediyor. Festivalde Teoman, Göksel, Yüksek Sadakat ve Batu Akdeniz yer alacak. Tarih: 19 Ağustos 2022 Saat: 16.00 Yer: Festival Park Kadıköy

Cihan Mürtezaoğlu Konseri afiş

Cihan Mürtezaoğlu Konseri

Türkçe sözlü hafif pop müziğinin, Indie ve Rock stilleriyle birlikte, “singer-songwriter” kıvamında demlendiği bir müzikle dinleyenleriyle buluşan Cihan Mürtezaoğlu’nu canlı dinlemek isteyen herkes Zorlu Vestel Amfi’ye davetli. Tarih: 3 Eylül 2022 Saat: 19.00 Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ücretsiz

FantaFest Edis & Gazapizm afiş

FantaFest Edis & Gazapizm

Fanta Gençlik Festivali ile şehrine geliyor. Edis ve Gazapizm konserleri ile sizlere unutulmaz bir festival yaşatacak. FantaFest 10 Eylül’de Yenikapı Miting Alanı’nda!

Kalamış Yaz Festivali afiş

Kalamış Yaz Festivali

Kadıköy Belediyesi’nin, düzenlediği etkinlik 1 Temmuz’da keyifli eğlence maratonu Nazan Öncel, konseri ile başlıyor. Eğlence maratonuna katılacaklar ayrıca bir dayanışma ağının da parçası olacak ve sembolik biletler haricinde dileyen sanatseverler destek biletleriyle ihtiyaç sahiplerine el uzatabilecek. Yaz boyunca eğlenmeye ve dayanışmaya bekliyoruz. Tarih:01 Temmuz – 30 Ağustos 2022 Saat:21.00 Yer: Kalamış Atatürk Parkı Bilet Fiyatları: […]

Ağva’da Yaz Boyu Festival afiş

Ağva’da Yaz Boyu Festival

Şile’de Yaz Boyu Festival devam ediyor… Hande Yener 12 Ağustos 2022 Saat: 22.00 Yer: Ağva Meydanı Ücretsiz Koliva Konseri 13 Ağustos 2022 Saat: 22.00 Yer: Ağva Meydanı Ücretsiz Kutsi Konseri Tarih: 14 Ağustos 2022 Saat: 22.00 Yer: Ağva Meydanı Ücretsiz