Engelsiz Pedal Festivali Bronx
(No Ratings Yet)
Loading...

Engelsiz Pedal Festivali Bronx

Engelli Çocuklara Bisiklet Almak Amacıyla “Engelsiz Pedal Festivali” Bronx’ta Gerçekleşecek…

Nur Banu Molla Sunacak!
Deja-Vu yeni albümündeki şarkıları ilkkez “Engelsiz Pedal Festivali”‘nde seslendirecek.

2011 Nisan ayından bu yana Hollanda tipi kasalı bisiklet ile engelli çocukları dolaştırıyor, onların bir günlüğüne “makam şoförü” oluyoruz. Mimari engeller veya mahalle baskısı gibi birçok nedenden dolayı evlerinden çıkamayan engelli çocukların bisikletle eğlenmesini, sosyalleşmesini amaçlıyoruz. Psikologlar ile birlikte çalışıyoruz, hatta geliştirdiğimiz sisteme “Bisiklet ile Terapi” adını verdik. Daha sistemli olsun, daha çok bisiklet alalım, bir sürü gönüllü makam şoförümüz olsun, zamanla büyük bir gönüllülük organizasyonuna dönüşelim umuduyla dernek olduk!

“Bronx “da öyle bir gece düzenliyoruz ki, Mevzu çok büyük! Öncelikle mekan şahane! Ses sistemi duvarları inletiyor, Saund Check’ler gündüzden yapılmış olacak; Her grubun/sanatçının arasında 5 ‘er dakika sessizlik yaşanacak, o esnada da mekana yayılmış perde ve televizyonlarda bisikletle ilgili çok güzel filmler izleyeceğiz.

Konsere yaya geliyoruz, ama arzu eden bisiklet ile de gelebilir, bisikletlerinizin güvenliği için her türlü önlem alındı.

Anadolu yakasında “perşembe akşamı bisikletçileri” o günkü sürüşlerini konser alanına gidilecek şekilde düzenlendi. Buna göre Kadıköy’de 19.45’de iskele önünde toplanarak, 20.00’deki vapurla Kadıköy’den Karaköy’e geçilecek. Bankalar caddesi üzerinden İstiklal’e çıkarak BRONX’a sürülecek.

Kabataş’tan 00:20’ye kadar 15 dakika da bir sefer var.23:45’de Bronx’tan ayrılıp toplu sürüşle kabataş’a geleceğiz.Motorla Üsküdar’a geçtikten sonra Maltepe’ye kadar herkesi evine Bırakıyoruz.

Program Akışı:
21:00 Stand-Up ALPAY ERDEM
21:30 AYLİN ŞENGÜN TAŞÇI
22:00 KARADENİZ ROCK ÇİMA
22:30 TEATRAL ROCK BEYOĞLU KUMPANYA
23:00 ROCK DEJA-VU

Etkinlik Tarihi:23 Ocak 2014 Saat:21:00
Yer:Bronx
Giriş-20.TL
Biletler Bronx Gişesinde Satılmaktadır

Engelsiz Pedal Festivali Bronx · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Ayşegül Aldinç Konseri afiş

Ayşegül Aldinç Konseri

Kadının Gücü Var etkinlikleri kapsamında 2 Aralık Cuma 20.00’de, Ayşegül Aldinç, Bakırköy’e kulakların pasını silmeye geliyor. İBB Cem Karaca Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan ücretsiz konserimize davetlisiniz.

Gökçe Konseri Ücretsiz afiş

Gökçe Konseri Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadının Gücü Var etkinlikleri kapsamında Gökçe’yle Ümraniye’de bir araya geliyoruz. İBB Şehit Kaymakam Muhammed Safitürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan ücretsiz konserimize davetlisiniz. Tarih: 02 Aralık 2022 Saat: 20.00 Yer: İBB Şehit Kaymakam Muhammed Safitürk Kültür Merkezi

Aydilge Konseri Ücretsiz afiş

Aydilge Konseri Ücretsiz

Türk pop müziğinin sevilen ismi Aydilge, müzikseverlerle buluşuyor. Tarih: 02 Aralık 2022 Saat: 20.00 Yer: İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi – FATİH Ücretsiz

Kerala Dust afiş

Kerala Dust

Üretimlerinde elektronik müzik ve geleneksel şarkı yazarlığı arasındaki duvarı yerle bir eden Kerala Dust, yeni albümleri ‘Violet Drive’ ile turlayacakları seriye İstanbul’u da dahil etti! En son 2021 yılında Sónar Istanbul’un beşinci edisyonunda Zorlu PSM’de izlediğimiz Londra merkezli grup, 8 Nisan 2023’te Turkcell Sahnesi’ne geri dönüyor! Tarih: 08 Nisan 2023 Saat: 21.00 Yer: Zorlu PSM […]

Editors Konseri afiş

Editors Konseri

Birmingham’dan dünyaya açılan efsanevi indie rock grubu Editors, yeni üretimleri “EBM” ile yola çıkıyor ve 5 Şubat akşamı Zorlu PSM Sahnesi’nde! Tarih: 05 Şubat 2023 Saat: 21.30 Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ücretlidir