Emre Aydın Bksm Konseri
(No Ratings Yet)
Loading...

Emre Aydın Bksm Konseri

Emre Aydın Bksm Sahnesinde!
İlk Çıkışını Tüm Söz ve Müziklerin Kendisine Ait Olduğu “Afilli Yalnızlık”Adlı İlk Solo Albümü İle Birçok Ödül Alan Sanatçı Avrupa Müzik Ödülleri Yarışmasında “Türkiye’nin En İyi Sanatçısı”Ardından Yapılan Finalde “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı Ödüllerine Layık Görüldü.Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştirdi.
Etkinlik Tarihi:17 Şubat 2013 Saat:20:00
Etkinlik Mekanı:Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi (BKSM)
İletişim:0212 669 1590
Bilet Fiyatları 1.Kategori-30tl – 2.Kategori-20tl – 3.Kategori-15tl
Bilet Satışı www.basaksehir.bel.tr Sitesinde Yapılmaktadır

Emre Aydın Bksm Konseri Tanıtım Videosu

Emre Aydın Bksm Konseri · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Malatya Kayısı Festivali afiş

Malatya Kayısı Festivali

Malatya Kayısı Festivali 30 Haziran -3 Temmuz tarihleri arasında Aliya İzzetbegoviç Parkı’nda gerçekleşecek.

Sertab Erener Konseri afiş

Sertab Erener Konseri

Türk müziğinin yıldız sanatçısı Sertab Erener, DenizBank Açıkhava Etkinlikleri kapsamında son albümü “Ben Yaşarım” ve geçmişten günümüze gelen sevilen şarkılarını seslendirecek. Tarih: 27 Temmuz 2022 Saat: 21.00 Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Louis Tomlinson Konseri afiş

Louis Tomlinson Konseri

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip İngiliz-İrlandalı müzik grubu One Direction’ın üyesi Louis Tomlinson, unutulmayacak bir konser ile 30 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta! Tarih: 30 Haziran 2022 Saat: 18.00 Yer: KüçükÇiftlik Park Biletinizi passo.com ve KüçükÇiftlik Park gişesinden satın alabilirsiniz.

Kenan Doğulu Konseri afiş

Kenan Doğulu Konseri

Türk pop müzik tarihinin en yenilikçi ve üretken isimlerinden Kenan Doğulu, 17 Ağustos Çarşamba akşamı sevenleriyle buluşmak için Harbiye sahnesine geliyor! Tarih: 17 Ağustos 2022 Saat: 21.00 Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Drill Down afiş

Drill Down

Gençliğin yeni rap festivali “Drill Down” 14 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta! Rap Festivali’nde Central Cee , Cakal & Reçkol, Iamddb ve Lil Zey sahne alacak. Tarih: 14 Ağustos 2022 Saat: 17.00 Yer: KüçükÇiftlik Park Biletinizi passo.com ve KüçükÇiftlik Park gişesinden satın alabilirsiniz.