Case Yıldız’20
(No Ratings Yet)
Loading...

Case Yıldız’20

Case Yıldız, 28-29 Aralık’ta gerçekleşecek olan ulusal vaka analizi yarışmasıdır. Bu yıl online gerçekleşecek olan Case Yıldız’da;
● Farklı sektörleri konu alan vaka oturumları
● Networking oturumları
● Workshoplar
● Üst düzey yönetici ve akademisyenlerden oluşan jüri kadrosu
● Alanında uzman jürilerden feedback alma şansı
● Nakit para, firmalardan staj, MBA ve daha bir çok farklı eğitim ödüllerinin yanında çeşitli ödüller ve sürpriz sunar.

– Başvurular bireysel olarak yapılacak olup, katılımcılar her vakada farklı insanlarla grup olacaktır.
– İki aşamalı gerçekleşecek eleme sürecinde ilk aşamada CV gönderecek olan katılımcılar, ikinci aşamada mini vaka çözdükten sonra yarışmaya katılmaya hak kazanabilecekler.
– Her vaka sonucu kazanan takımın aldığı puanlar, gruptaki yarışmacıların bireysel olarak hanelerine işlenmekte ve yarışma genelinde hanesine en çok puan yazdıran ilk üç yarışmacı Koç Üniversitesi’nden CEMS MIM Yüksek Lisans Programına burs ve büyük ödüllerin sahibi olacaktır.

Case Yıldız’20 Türkiye’nin farklı üniversitelerinden seçkin öğrenci kitlesiyle sektörde lider şirketleri ve alanında uzman jürileri bir araya getirecek. Bunun yanında farklı sektörlerden vakalarla katılımcılarının bu alanlardan hangisinin kendisine daha uygun olduğunu keşfetmelerini sağlayacak. Sosyal yeteneklerinin gelişmesinin yanında iş hayatı hakkında fikir edinmelerini, sektörde öncü firmaların yöneticilerinden tecrübelerini dinleme fırsatı oluşturacak.
Son başvuru tarihi 22 Aralık! https://ytukvk.org.tr/cy20 üzerinden başvurmayı unutmayın!

Case Yıldız’20 · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Sanatın Online Hali afiş

Sanatın Online Hali

Tarihin en önemli sanat akımlarından ilham alan, çocuklar zihinlerinde yeni kapıları aralayacak sanat atölyeleri İstinye Park ve İstanbul Modern iş birliği ile Social Semester’da! Çocuğunuzun kendini ifade etmek için yeni yollar bulacağı,7-10 yaş grubuna özel sanat atölyelerine kaydolmak için İstinyePark sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Big Fest İstanbul 2020 afiş

Big Fest İstanbul 2020

Türkiye’nin En Büyük Festivali BigFest İstanbul 22 Mayıs LifePark’ta Birbirinden Değerli Sanatçıları Sizlerle Buluşturuyor. Tarih:22 Mayıs 2021 Saat:13.00 Yer:Life Park Biletlerinizi Sitemizden Satın Alabilirsiniz.

Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler 2 afiş

Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler 2

Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler BKM’de sahnelecek. Tarih:26 Ocak 2021 Saat:16.00 Tarih:02-09-16 Şubat 2021 Saat:16.00 Yer:Beşiktaş Kültür Merkezi

Çevrimiçi Ara Tatil Atölyeleri afiş

Çevrimiçi Ara Tatil Atölyeleri

Şişli Belediyesi, çocuklar için ara tatilde hem öğrenip hem de eğlenecekleri etkinlik hazırladı. Robert Kolej iş birliğinde düzenlenecek çevrimiçi atölyeleri 25 Ocak’ta başlıyor.

Güldür Güldür afiş

Güldür Güldür

Ekranların Beğenilenen Gösterisi Güldür Güldür Birbirinden Eğlenceli Skeçleri ve Süprizleriyle Seyirciyle Buluşuyor. Tarih:22-29 Ocak 2021 Saat:16.00 Yer:Beşiktaş Kültür Merkezi Biletinizi sitemizde bulunan satın al kısmından alabilirsiniz.