Büyük Meyhane – Candan Erçetin & Mehmet Erdem Küçükçiftlik Park’ta
(No Ratings Yet)
Loading...

Büyük Meyhane – Candan Erçetin & Mehmet Erdem Küçükçiftlik Park’ta

KüçükÇiftlik Park’ta 1 Ekim akşamı meyhane kuruluyor!

Geçtiğimiz yıl gazino geceleri konseptiyle İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getiren KüçükÇiftlik Park bu kez İstanbul’un açık hava meyhanesini kurmak için hazırlanıyor! 1 Ekim Çarşamba akşamı Candan Erçetin ve Mehmet Erdem ile açılışı yapılacak “Büyük Meyhane”de, 15 Ekim Çarşamba akşamın da ise Selami Şahin- Öykü Gürman ve Anason Orkestrası sahne alacak.

İstanbul eğlence hayatının nabzını tutan KüçükÇiftlik Park, KüçükÇiftlik Gazinosu kapsamında açıkhava meyhanesi kuruyor. Geleneği, göreneği ve adabıyla tam bir meyhane konseptinde hazırlanacak olan Büyük Meyhane’nin açılışı 1 Ekim’de Candan Erçetin ve Mehmet Erdem ile yapılacak.
Meyhaneler; muhabbeti, paylaşmayı, sevinci, kahkahayı, keyfi, müziği, dostluğu içinde barındıran ve kendine özgü adabı olan geçmişten günümüze ulaşmış önemli bir miras… Farklı kesimlerden insanların biraraya geldiği meyhaneler İstanbul’un eğlence hayatının da aynası niteliğinde. Bu mirası yaşatmak için harekete geçen KüçükÇiftlik Park ekibi sohbeti, muhabbeti, sazı, sözü, mezesi her şeyiyle tam bir meyhane oluşturmak için hazırlanıyor.

1 Ekim ve 15 Ekim Çarşamba akşamları kurulacak olan Büyük Meyhane Candan Erçetin, Selami Şahin, Mehmet Erdem, Öykü Gürman ve Anason Orkestrası’nın birbirinden özel şarkılarıyla renklenecek, o kültürü yaşamak ve görmek isteyenleri ağırlayacak.

KüçükÇiftlik Park, yaz bitmeden yıldızların altında açıkhava meyhane keyfini çıkarmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Büyük Meyhane’de yerinizi almak ve masanızı ayırtmak için acele edin!

-18 yaş sınırı vardır.
– Masa düzeni organizatör tarafından etkinlik günü mekanda yapılacaktır.
– Masa rezervasyonu için lütfen 0212 247 39 19 nolu telefonu arayınız.
– Biletlere fiks menü dahildir.
– Etkinlik oturma düzenlidir.

Büyük Meyhane – Candan Erçetin & Mehmet Erdem Küçükçiftlik Park’ta · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Semt Festivalleri afiş

Semt Festivalleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Semt Festivalleri başlıyor! ÜCRETSİZ 19 Ağustos 2022 İstinye Tersane 17.00 Sokak Performansı 17.30 Beden Perküsyon Atölyesi 18.00 Eğlenceli Bilgi Çocuk Tiyatrosu 19.00 İllüzyon Gösterisi 20.00 Sevdalı Bulut Yetişkin Tiyatrosu 22.00 Nurcan Başpınar – Nurdoğan Öz Konseri 20 Ağustos 2022 İstinye Tersane 17.00 Sokak Performansı 17.30 Müzikli Masallar 18.00 İllüzyon Gösterisi 19.00 […]

Cihan Mürtezaoğlu Konseri afiş

Cihan Mürtezaoğlu Konseri

Türkçe sözlü hafif pop müziğinin, Indie ve Rock stilleriyle birlikte, “singer-songwriter” kıvamında demlendiği bir müzikle dinleyenleriyle buluşan Cihan Mürtezaoğlu’nu canlı dinlemek isteyen herkes Zorlu Vestel Amfi’ye davetli. Tarih: 3 Eylül 2022 Saat: 19.00 Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ücretsiz

FantaFest Edis & Gazapizm afiş

FantaFest Edis & Gazapizm

Fanta Gençlik Festivali ile şehrine geliyor. Edis ve Gazapizm konserleri ile sizlere unutulmaz bir festival yaşatacak. FantaFest 10 Eylül’de Yenikapı Miting Alanı’nda!

Kenan Doğulu Konseri afiş

Kenan Doğulu Konseri

Türk pop müzik tarihinin en yenilikçi ve üretken isimlerinden Kenan Doğulu, 17 Ağustos Çarşamba akşamı sevenleriyle buluşmak için Harbiye sahnesine geliyor! Tarih: 17 Ağustos 2022 Saat: 21.00 Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Live From Kadıköy Fest afiş

Live From Kadıköy Fest

Festival ruhu Kadıköy’de! Youtube konser kanalı Live From’un konser serisi devam ediyor. Festivalde Teoman, Göksel, Yüksek Sadakat ve Batu Akdeniz yer alacak. Tarih: 19 Ağustos 2022 Saat: 16.00 Yer: Festival Park Kadıköy