Büyük Meyhane – Candan Erçetin & Mehmet Erdem Küçükçiftlik Park’ta
(No Ratings Yet)
Loading...

Büyük Meyhane – Candan Erçetin & Mehmet Erdem Küçükçiftlik Park’ta

KüçükÇiftlik Park’ta 1 Ekim akşamı meyhane kuruluyor!

Geçtiğimiz yıl gazino geceleri konseptiyle İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getiren KüçükÇiftlik Park bu kez İstanbul’un açık hava meyhanesini kurmak için hazırlanıyor! 1 Ekim Çarşamba akşamı Candan Erçetin ve Mehmet Erdem ile açılışı yapılacak “Büyük Meyhane”de, 15 Ekim Çarşamba akşamın da ise Selami Şahin- Öykü Gürman ve Anason Orkestrası sahne alacak.

İstanbul eğlence hayatının nabzını tutan KüçükÇiftlik Park, KüçükÇiftlik Gazinosu kapsamında açıkhava meyhanesi kuruyor. Geleneği, göreneği ve adabıyla tam bir meyhane konseptinde hazırlanacak olan Büyük Meyhane’nin açılışı 1 Ekim’de Candan Erçetin ve Mehmet Erdem ile yapılacak.
Meyhaneler; muhabbeti, paylaşmayı, sevinci, kahkahayı, keyfi, müziği, dostluğu içinde barındıran ve kendine özgü adabı olan geçmişten günümüze ulaşmış önemli bir miras… Farklı kesimlerden insanların biraraya geldiği meyhaneler İstanbul’un eğlence hayatının da aynası niteliğinde. Bu mirası yaşatmak için harekete geçen KüçükÇiftlik Park ekibi sohbeti, muhabbeti, sazı, sözü, mezesi her şeyiyle tam bir meyhane oluşturmak için hazırlanıyor.

1 Ekim ve 15 Ekim Çarşamba akşamları kurulacak olan Büyük Meyhane Candan Erçetin, Selami Şahin, Mehmet Erdem, Öykü Gürman ve Anason Orkestrası’nın birbirinden özel şarkılarıyla renklenecek, o kültürü yaşamak ve görmek isteyenleri ağırlayacak.

KüçükÇiftlik Park, yaz bitmeden yıldızların altında açıkhava meyhane keyfini çıkarmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Büyük Meyhane’de yerinizi almak ve masanızı ayırtmak için acele edin!

-18 yaş sınırı vardır.
– Masa düzeni organizatör tarafından etkinlik günü mekanda yapılacaktır.
– Masa rezervasyonu için lütfen 0212 247 39 19 nolu telefonu arayınız.
– Biletlere fiks menü dahildir.
– Etkinlik oturma düzenlidir.

Büyük Meyhane – Candan Erçetin & Mehmet Erdem Küçükçiftlik Park’ta · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Ayşegül Aldinç Konseri afiş

Ayşegül Aldinç Konseri

Kadının Gücü Var etkinlikleri kapsamında 2 Aralık Cuma 20.00’de, Ayşegül Aldinç, Bakırköy’e kulakların pasını silmeye geliyor. İBB Cem Karaca Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan ücretsiz konserimize davetlisiniz.

Gökçe Konseri Ücretsiz afiş

Gökçe Konseri Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadının Gücü Var etkinlikleri kapsamında Gökçe’yle Ümraniye’de bir araya geliyoruz. İBB Şehit Kaymakam Muhammed Safitürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan ücretsiz konserimize davetlisiniz. Tarih: 02 Aralık 2022 Saat: 20.00 Yer: İBB Şehit Kaymakam Muhammed Safitürk Kültür Merkezi

Aydilge Konseri Ücretsiz afiş

Aydilge Konseri Ücretsiz

Türk pop müziğinin sevilen ismi Aydilge, müzikseverlerle buluşuyor. Tarih: 02 Aralık 2022 Saat: 20.00 Yer: İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi – FATİH Ücretsiz

Kerala Dust afiş

Kerala Dust

Üretimlerinde elektronik müzik ve geleneksel şarkı yazarlığı arasındaki duvarı yerle bir eden Kerala Dust, yeni albümleri ‘Violet Drive’ ile turlayacakları seriye İstanbul’u da dahil etti! En son 2021 yılında Sónar Istanbul’un beşinci edisyonunda Zorlu PSM’de izlediğimiz Londra merkezli grup, 8 Nisan 2023’te Turkcell Sahnesi’ne geri dönüyor! Tarih: 08 Nisan 2023 Saat: 21.00 Yer: Zorlu PSM […]

Editors Konseri afiş

Editors Konseri

Birmingham’dan dünyaya açılan efsanevi indie rock grubu Editors, yeni üretimleri “EBM” ile yola çıkıyor ve 5 Şubat akşamı Zorlu PSM Sahnesi’nde! Tarih: 05 Şubat 2023 Saat: 21.30 Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ücretlidir