Beşiktaş Tiyatro Festivali Ücretsiz
(No Ratings Yet)
Loading...

Beşiktaş Tiyatro Festivali Ücretsiz

05-31 Mart tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan Tiyatro Festivali 12-13 Mart Oyunları olumsuz hava koşulları sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Beşiktaş Tiyatro Festivali Başlıyor…
Beşiktaş Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek “Uluslararası Beşiktaş Tiyatro Festivali” Mart’ta başlıyor. 5-31 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalde; İsviçre ve İtalya’nın sevilen tiyatro gösterilerinin yanı sıra Şener Şen’in Zengin Mutfağı’ndan Metin Akpınar’ın, süpervizörlüğünü yaptığı Deli Bayramı’na kadar ülkemizin en çok izlenen oyunları da gösterilecek.

Festivalin ana sahnesi olan Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi dışında Akatlar ve Mustafa Kemal merkezlerinde de oyun gösterimleri yapılacak. Beşiktaş’ın kültür ve sanat merkezleri Mart ayı boyunca sezonun en ilgi çekici oyunlarına ev sahipliği yapacak. Ücretsiz olarak sahnelenecek olan tiyatro oyunları için davetiyelerinizi Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi, Zübeyde Ana Kültür ve Sanat Merkezi ve Akatlar Kültür Merkezi gişelerinden temin edebilirsiniz. Her yıl tekrarlanacak bu özel festival ile ilgili detayları aşağıda yer alan programda bulabilirsiniz.

5 Mart 2022 Saat: 20.30 Babamı Kim Öldürdü Tiyatro Yer: Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi
7 Mart 2022 Saat: 20.30 Zwai Tiyatro Yer: Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi
8 Mart 2022 Saat: 20.30 Ben Anadolu Tiyatro Yer: Akatlar Kültür Merkezi
12 Mart 2022 Saat: 16.00/20.30 Tranquilli Tiyatro Yer: Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi
13 Mart 2022 Saat: 20.30 Timsah Ateşi Tiyatro Yer: Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi
18 Mart 2022 Saat: 20.30 Şahdamarım Tiyatro Yer: Akatlar Kültür Merkezi
26 Mart 2022 Saat: 20.30 Aşk Geçmişim Tiyatro Yer: Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi
27 Mart 2022 Saat: 20.00 Deli Bayramı Tiyatro Yer: Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi
31 Mart 2022 Saat: 20.30 Zengin Mutfağı Tiyatro Yer: Mustafa Kemal Merkezi
Yoğun İstek Üzerine 9 Nisan 2022 Saat: 21.00 Zengin Mutfağı Tiyatro Yer: Mustafa Kemal Merkezi
Ücretsiz biletinizi 8 Nisan Cuma günü saat.10.00-17.00 arası Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde temin edebilirsiniz.

Beşiktaş Tiyatro Festivali Ücretsiz · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Kavuklunun Seçimi Tiyatro Ücretsiz afiş

Kavuklunun Seçimi Tiyatro Ücretsiz

Beylikdüzü Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek “Kavuklunun Seçimi” tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih: 12 Mart 2024 Saat: 21.00 Yer:BAKSM Beylikdüzü Kültür ve Sanat Merkezi Ücretsiz biletinizi gösteriye 1 hafta kala BAKSM gişesinden temin edebilirsiniz.

Shakespeare Rüyası Tiyatro Ücretsiz afiş

Shakespeare Rüyası Tiyatro Ücretsiz

Tarih:05 Mart 2024 Saat:21.00 Yer: Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Ücretsiz biletlerinizi gösteriye 1 hafta kala BAKSM gişelerinden temin edebilirsiniz. William shakespeare’in 3 eserinden bir derleme yapılarak hazırlanmıştır. Desemona’nın üvey kardeşi olan Aida’nın çocukluğundan beri gördüğü zorbalığın intikamını almak istemesi bu yüzden cadılarla iş birliği içerisine girip Othello’ya büyü yaptırması ve sonucunda Othello’nun Desdemona’yı […]

Bir Halk Düşmanı Tiyatro afiş

Bir Halk Düşmanı Tiyatro

Tiyatro edebiyatının en önemli yazarlarından olan birçoklarınca da modern tiyatronun kurucusu olarak tanınan Norveçli yazar Henrik Ibsen’in “Bir Halk Düşmanı ” 2 Mart Cumartesi günü Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi Sahnesi’nde! Tarih: 02 Mart 2024 Saat: 20:00 Yer: Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi Ücretsiz

Üç Dahi Tiyatro Ücretsiz afiş

Üç Dahi Tiyatro Ücretsiz

Tiyatro Özeti; Paranoid şizofreni bir müzisyen, obsesif kompulsif bozukluğu olan bir bilim adamı ve otizm spektrum bozukluğu olan bir medyum. Bu üç dahi kapalı tutuldukları klinikte gizli bir deney üzerinde çalışmaktadırlar. Kliniğe yeni atanan başhekim onları anlamaya çalışmakta, başhemşire, kat hemşiresi ve hastabakıcı ise bir işler çevirmektedir. Kimsenin kimseye güvenmediği bu klinikte, işler git gide […]

Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu? afiş

Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu?

Avcılar Belediyesi, tiyatro kursiyerlerinin sahnelediği “Yılmaz Azizim Deve mi? Kuş mu?” oyunu seyirci karşısına çıkıyor. Bol kahkaha garantili oyunumuzun biletlerini Barış Manço Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz. Tarih: 22 Şubat 2024 Saat:20.00 Yer: Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi Etkinlik ücretsiz fakat biletlidir.