Beşiktaş Belediyesi Revival Konserleri Başlıyor!
(No Ratings Yet)
Loading...

Beşiktaş Belediyesi Revival Konserleri Başlıyor!

Beşiktaş Belediyesi, Getir ana sponsorluğunda ve +1 katkılarıyla ülkemizin önde gelen müzisyenlerini “REVİVAL Konserleri”nde bir araya getiriyor.

Beşiktaş’ta adeta bir festival havası estirecek olan konser etkinlikleri, 28 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında ilçemizin en güzel parklarından biri olan Sanatçılar Parkı ve İstanbul’un en uğrak noktalarından Barbaros Meydanı’nda gerçekleşecek. REVIVAL Konserleri kapsamında müzikseverler, sevilen sanatçılarla buluşurken aynı zamanda açık havada eğlencenin tadını doyasıya çıkaracak.

Türk müziğinin efsane grubu Moğollar’ın açılışını yapacağı konserlerimiz kapsamında Grup Gündoğarken, Kardeş Türküler, Melek Mosso ve Ceylan Ertem, 28 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında Sanatçılar Parkı’nda sahnede olacak. 30 Ağustos Zafer Bayramı özel konserimizde ise sevilen sanatçı Gülşen, Barbaros Meydanı’nda dinleyiciyle buluşacak.

Konser Programı
28 Ağustos – Moğollar / Sanatçılar Parkı
29 Ağustos – Grup Gündoğarken / Sanatçılar Parkı
30 Ağustos – Gülşen / Beşiktaş Barbaros Meydanı (Zafer Bayramı Özel Konseri)
1 Eylül – Kardeş Türküler / Sanatçılar Parkı (Dünya Barış Günü Özel Konseri)
4 Eylül – Melek Mosso / Sanatçılar Parkı
5 Eylül – Ceylan Ertem / Sanatçılar Parkı

Detaylar
Konser etkinliklerine katılım ücretsizdir. Alanda bilet dağıtımı ya da satışı yapılmayacaktır.
Tüm konserler saat 21.00’de başlayacaktır.
Etkinlik alanında HES kodu kontrolü ve ateş ölçümü yapılacaktır.
Etkinlik süresince maske ve mesafe kurallarına uyulacaktır.

Konser Noktaları
Sanatçılar Parkı
Adres: Akat Mah. Tepecik Yolu No:11A, Beşiktaş

Beşiktaş Barbaros Meydanı

Beşiktaş Belediyesi Revival Konserleri Başlıyor! · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Teoman Konseri afiş

Teoman Konseri

Rock müziğin güçlü sesi Teoman, Beyoğlu sahnesine konuk oluyor. Tarih: 04 Mart 2024 Saat:20.30 Yer: Beyoğlu Sütlüce Dijital Deneyim Müzesi Otoparkı Konser ücretsiz biletsiz halka açıktır.

Aleyna Tilki Konseri Ücretsiz afiş

Aleyna Tilki Konseri Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Aleyna Tilki, konserine tüm halkımız davetlidir. Konser ücretsiz biletsiz halka açıktır. 05 Mart 2024 Saat: 20.30 Silivri Atatürk Meydanı

Tan Taşçı Konseri afiş

Tan Taşçı Konseri

Sevilen sanatçı Tan Taşçı, unutulmayacak bir konser ile Fatih Eminönü Meydanı’nda olacak. Tarih: 06 Mart 2024 Saat: 20.30 Yer: Fatih Eminönü Meydan Konser halka açık ücretsiz biletsizdir.

İstanbul Haliç Festivali afiş

İstanbul Haliç Festivali

İstanbul Haliç Festivali başlıyor… Altı gün boyunca sürecek festival’de Goran Bregoviç & Wedding And Funeral Band, Büyük Ev Ablukada & Aga B ve Bandosu, Anatolian Sessions, Bedük, Duygu Soylu, Ece Seçkin, Hey! Douglas, Köfn, Kolektif İstanbul, Şanışer, Kamufle, Sokrat St, Yasemin Mori sahne alacak. Tarih: 4-9 Mart 2024 Ücretsiz biletinizi istanbulsenin uygulamasından temin edebilirsiniz. 04 […]

Mabel Matiz Konseri Ücretsiz afiş

Mabel Matiz Konseri Ücretsiz

Yine benzersiz sahne performansıyla gözlerimizden kalpler çıkaracak Mabel Matiz, 2 Mart akşamı Tuzla Sahil Sahnesi’nde! Türkçe sözlü pop müzik dünyasında yerleşik algıları yıkan, farklı tarzı, olağanüstü söz ve melodileriyle ülkemizde büyük bir hayran kitlesi yakalayan ve ödüllere doymayan Gök Nerede albümüyle büyük başarılara imza atan Mabel Matiz, 2015 ve 2016 yılı boyunca devam eden ve […]