(Yaşayan Efsane)Tuncay Akdeniz
(No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Duygusal şiirleriyle 7′den 70′e herkesin gönlüne yereden duygu adamı yaşayan (efsanevi) şairlerimizden TUNCAY AKDENİZ’in(Başak Taneleri) isimli şiir kitabını tüm kitap store mağazalarından temin edebilirsiniz.

(Yaşayan Efsane)Tuncay Akdeniz Fotoğraf Galerisi

(Yaşayan Efsane)Tuncay Akdeniz resimleri

(Yaşayan Efsane)Tuncay Akdeniz · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

İyi Bayramlar Türkiye afiş

İyi Bayramlar Türkiye

Gönlünüzden Geçen O Masumca Dilek, O Hep Ettiğiniz Dua Varya, Bu Bayram Gerçekleşsin, Sevdikleriniz Dört Bir Yanınızda Olsun, Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun.

Ayaklarınız Yerden Kesilecek! afiş

Ayaklarınız Yerden Kesilecek!

Tüm Türkiye’yi helikopterle gezme fikri kulağa nasıl geliyor? Bunu yapman için uğraşmana da gerek yok! İstanbul Akvaryuma’a gelmen yeterli.

15.Büyükçekmece Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali afiş

15.Büyükçekmece Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali

15.Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali 1-9 Ağustos tarihleri arasında 64 Ülkenin katılımıyla gerçekleşecek. 1 Ağustos Cuma akşamı başlayacak Festivalin ilk konuğu Demet Akalın olacak. Bu yıl da Büyükçekmece halkı tarafından anket ile belirlenen sanatçılar halk konserlerinde sahne alacaklar. Selda Bağcan, Selami Şahin, Bengü, Niyazi Koyuncu, Emre Saltık gibi sevilen sanatçıların yanı sıra konuk ülkelerin […]

Başbakan Yeşil Sahada afiş

Başbakan Yeşil Sahada

Başakşehir Stadının Açılışını Yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ünlü İsimlerle Gösteri Maçına Çıktı.Başbakan Bu Özel Maçın İlk 15 dakikasında 3 Gol Atarak Hat-Trick Yaptı.

Bayram Eğlenceniz Trump’tan! afiş

Bayram Eğlenceniz Trump’tan!

Eğlenceye Trumpla! Bayram Eğlenceniz Trump’tan! Kaşıktan Kuklalar Atölyesi, Alice Harikalar Diyarında ve Kurbağa Prens Tiyatro Oyunları Sizin İçin Trump AVM’de Ücretsiz. Tarih: 29 – 30 Temmuz 2014 Saat: 15:00 – 18:00 Kaşıktan Kuklalar Atölyesi Tarih: 29 Temmuz 2014 Saat: 13:00 Alice Harikalar Diyarında Tarih: 30 Temmuz 2014 Saat: 13:00 Kurbağa Prens Yer: Trump AVM ÜCRETSİZ