Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi
(No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi

Adres:Yenimahalle Yanıkses.Sokak (Yenimahalle Doğum Evi Yanı)Bakırköy
İletişim (0212)660 1707

Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Deli Tiyatro Ücretsiz afiş

Deli Tiyatro Ücretsiz

Kadıköy Belediyesi 12.Kadıköy Tiyatro Festivali 04 – 16 Ağustos 2014 Tarihlerinde Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda Ücretsiz Olarak Seyirciyle Buluşacak. 12.Kadıköy Tiyatro Festivali ilk olarak Ünlü gazeteci-yazar Refik Erduran’ın yazdığı, Enis Fosforoğlu’nun yönettiği “Deli” tiyatro oyunuyla başlayacak. Oyunun Özeti: Para hırsı içinde olan Samiye Hanım ailenin tüm servetini yönetirken kızını da zengin bir aileye gelin vermek istemektedir. […]

Orhan Baba Alışverişde afiş

Orhan Baba Alışverişde

Orhan Gencebay Hayat Arkadaşı Sevim Emre İle Tatil Öncesi Akmerkez’de Objektiflere Yakalandı.Bodruma Tatile Gitmeden Alşerişe Çıkan Çift Mağazaları Tek Tek Dolaşarak Alışveriş Yaptılar.

Zamanda Yolculuk 3D afiş

Zamanda Yolculuk 3D

Noel Baba Yılbaşında Hediye Bekleyenlerin Sayısı Çok Fazla Olduğu İçin Vede Dağıtımlar Geciktiğiden Ötürü Akıllı Elf’lerden Yardım Alarak Hızlı Dagıtım Yöntemleri Geliştirirler.Noel Baba Dünyadaki Bütün Çocukların Oyuncaklarını Yeni Yaptıkları Zaman Makinesi İle Dağıtırlar. Zamanda Yolculuk 25 Temmuz’da Sinemalarda.

Herkül Özgürlük Savaşçısı afiş

Herkül Özgürlük Savaşçısı

insan Olarak Tanrıların Gücüne Sahip Olan Herkül,Thrace Adlı Ülkede Yaşanan Kanlı Bir Savaşı Sona Erdirmek İçin Bir Grup Paralı Askere Önderlik Eder.İnsanların Çektiği Acıları Hissedebilen Herkül’ün Gücünü Kötüler Bu Savaşta Akla Gelmez Bir Yöntemlerle Sınayacaktır.Aksiyon Dolu Sahneleriyle Herkül Özgürlük Savaşçısı 25 Temmuz’da Sinemalarda.

Mavi Konseri afiş

Mavi Konseri

Gözlerininin renginden dolayı kendisine takılan lakapla anılan Mavi yeni albümü “Şimdi” ile 28 Temmuz akşamı Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde müzikseverler ile buluşacak. Tarih: 28 Temmuz 2014 Saat: 22:30 Yer: Beyoğlu Hayal Kahvesi Bilet Fiyatı – 28.TL