ArenaMega
(No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

ArenaMega

Avrupa’nın En Büyük Gösteri ve Sanat Merkezi Olan ARENAMEGA KÜÇÜKÇEKMECE Halkalı’da Bulunuyor.

ArenaMega · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

İyi Bayramlar Türkiye afiş

İyi Bayramlar Türkiye

Gönlünüzden Geçen O Masumca Dilek, O Hep Ettiğiniz Dua Varya, Bu Bayram Gerçekleşsin, Sevdikleriniz Dört Bir Yanınızda Olsun, Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun.

Bakırköy Belediyesi Bayram Şenliği Yarın Başlıyor! afiş

Bakırköy Belediyesi Bayram Şenliği Yarın Başlıyor!

Bakırköy Belediyesi Ramazan Ayı boyunca hergün gerçekleştirdiği etkinliklerinin ardından üç gün boyunca sürecek Bayram Şenliği yarın akşam Botanik Park’ta başlıyor. Bayram coşkusunu paylaşmak için tüm halkımızı etkinliklere bekliyoruz. Tarih: 28 Temmuz 2014 Saat: 21:00 Hayal Bahçesi 2014 Tiyatro – Mine Kuş Konseri Tarih: 29 Temmuz 2014 Saat: 21:00 Hayal Bahçesi 2014 Tiyatro – Seda Bingöl […]

İtalya Tatili afiş

İtalya Tatili

Çalkantılı Bir Aşk Hayatı Olan Maddie,Aradığı Aşkı İtalya Tatilinde Bulmuştur.Ralf Adında Mükemmel Bir Erkekle Tanışıp Evlenmeye Karar Verir. İtalya’da Yapacakları Düğüne Kardeşi Taylor’ı da Davet Etmiştir. Taylor’un Düğüne Gelmesiyle Ortalık Karışır, Çünki Ralf Taylor’un Unutamadığı Eski Aşkıdır. İtalya Tatili 25 Temmuz’da Sinemalarda.

Tarkan Konseri afiş

Tarkan Konseri

Megastar Tarkan 3 – 4 – 5 Eylül 2014 tarihlerinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde unutulmaz konserlere imza atacak. Eylül ayında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda 3 gece sahne alacak Tarkan, bu yıl da muhteşem performansıyla sevenlerini büyüleyecek. Tarih: 03 Eylül 2014 Saat: 21:00 Tarih: 04 Eylül 2014 Saat: 21:00 Tarih: 05 Eylül 2014 Saat: […]

Gökhan Tepe Konseri afiş

Gökhan Tepe Konseri

Gökhan Tepe,Tanrım Dert Vermesin isimli çıkış şarkısı ve keyifli sahne performansıyla sevenleriyle Jolly Joker sahnesinde buluşuyor! Tarih:30 Temmuz 2014 Saat:22:00 Yer:Jolly Joker Biletler Jolly Joker Gişesinde ve Biletix’de satılmaktadır.