HURTS KONSERİ
(No Ratings Yet)
Loading...

HURTS KONSERİ

Elektronik müziğe getirdikleri duygusal yorumla dikkatleri üzerine çeken, “Wonderful Life” ve “Stay” şarkılarıyla milyonların kalbini çalan, İngiliz synthpop ikilisi Hurts 10 Şubat’ta Zorlu PSM’de!
2009 yılında Manchester’da Adam Anderson ve Theo Hutchcraft tarafından kurulan synthpop ikilisi Hurts ilhamını 70lerin Krautrock’ı, 80lerin new wave’i ve 90ların R&B’sinden alıyor.
2005 yılında tanışan ikili Hurts adını almadan önce farklı projelerde çalıştılar. Hurts ismini aldıktan sonra eski projelerinden farklı olarak synthpop’a daha uygun modern, karamsar ve duygusal bir ton yakaladılar.
İnternet üzerinden İsveçli yapımcı Jonas Quant ile birlikte çalışan Hurts üç şarkı kaydetti: “Wonderful Life”, “Evelyn” ve “Unspoken”. Haziran 2009’da Hurts’ün “Wonderful Life” şarkısı için ürettiği, keskin çizgilere sahip siyah-beyaz videosu viral haline geldi ve ikili Temmuz ayında Major Label plak şirketinin bünyesine katıldı.
2009 ve 2010 yılı boyunca grubun Myspace üzerinden yayınladığı parçalar ve “Blood, Tears & Gold” ve “Better Than Love” videoları ile hayran kitlesini de epeyce genişletti. Ayrıca “Devotion” isimli şarkılarında Kylie Minogue vokalleri ile boy gösterdi.

Tarih:10 Şubat 2018 Saat:21.00
Yer:Zorlu PSM

HURTS KONSERİ · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Mehmet Erdem &Aşkın Nur Yengi Konseri afiş

Mehmet Erdem &Aşkın Nur Yengi Konseri

Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem 20 Ekim’de Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde sevenleri ile buluşuyor. Tarih:20 Ekim 2019 Saat:21.00 Yer:Bostancı Gösteri Merkezi Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Ajda Pekkan Konseri afiş

Ajda Pekkan Konseri

Süperstar Ajda Pekkan, 14 Aralık 2019’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle buluşuyor. Tarih: 14 Aralık 2019 Saat: 21:00 Yer:Bostancı Gösteri Merkezi

Yıldız Tilbe Konseri afiş

Yıldız Tilbe Konseri

Gerek şarkıları gerekse sahne performanslarıyla milyonları kendine bağlayan Yıldız Tilbe, bu muhteşem gecede en sevilen şarkılarını sizler için seslendiriyor. Tarih: 21-24 Ekim 2019 Saat:21.00 Yer:Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletler sitemiz üzerinden satılmaktadır

Volkan Konak Konseri afiş

Volkan Konak Konseri

Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak, Bostancı Sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. Tarih:19 Ekim 2019 Saat:21:00 Yer:Bostancı Gösteri Merkezi Biletler Biletix ve Bostancı Gösteri Merkezi gişesinde satılmaktadır.

Tan Taşçı Konseri afiş

Tan Taşçı Konseri

Türk pop müziğinin sevilen ismi Tan Taşçı Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde olacak. Tarih:16 Kasım 2019 Saat:21:00 Yer: Bostancı Gösteri Merkezi Biletinizi sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.