GoGo Penguin Konseri
(No Ratings Yet)
Loading...

GoGo Penguin Konseri

Chris lllingworth, Nick Blacka ve Rob Turner’dan oluşan İngiliz caz üçlüsü GoGo Penguin,Brian Eno’dan Claude Debussy’ye, Massive Attack’ten Shostakovich’e kadar geniş bir müzikal mutfaktan besleniyor.Manchester’da küçük bir caz kulübünde ünlenen GoGo Penguin 2012 yılında ilk albümleri “Fanfares”i yayınlandıktan sonra sesini daha büyük kitlelere duyurdu.2014 yılında çıkardıkları “v2.0” ile Mercury Prize dan yılın albümü ödülünü alan grup, en son Blue Note etiketiyle yayınladıkları “Man Mode Object” isimli albümleriyle karşımıza çıktı.

Tarih:21 Nisan 2018 Saat:22:00
Yer:Zorlu Performans Sanatları Merkezi

GoGo Penguin Konseri · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Gosto Konseri afiş

Gosto Konseri

Gosto, 17 Nisan 2019 Çarşamba saat 22:30’da Dorock XL Beşiktaş sahnesinde! Biletler biletix ve Dorock XL Beşiktaş gişelerinde.

Madrugada Konseri afiş

Madrugada Konseri

Norveç’ten melankolik ve duygusal bir müzik esintisi…Madrugada 90’lı yıllarda Norveç müzik piyasasını alt üst eden efsanevi alternatif rock grubu Madrugada, 10 sene sonra Avrupa turnesi için tekrar biraraya geliyor. Tarih:10 Nisan 2019 Saat:22.30 Yer:Dorock XL BEŞİKTAŞ

Mark Eliyahu Konseri afiş

Mark Eliyahu Konseri

Kemençe ve Bağlama Üstadı derin melodilerin adamı Mark Eliyahu Zorlu sahnesinde olacak. Tarih:01 Şubat 2019 Saat:20.30 Yer:Zorlu PSM Konser Biletleri Zorlu Gişesinde ve Biletix’te Satılmaktadır.

Haggard Konseri afiş

Haggard Konseri

Metal dünyanın en kalabalık ve kapsamlı senfonik rock/metal grubu Haggard konseri IF Performance sahnesinde gerçekleşecek. Tarih:20 Ocak 2019 Saat:21:30 Yer:IF Performance Hall BEŞİKTAŞ

Omar Souleyman Konseri afiş

Omar Souleyman Konseri

Tarih: 21 Aralık 2018 Saat: 21:00 Yer: Zorlu PSM Suriye’den Glastonbury’e bir dünya fenomeni haline gelen Suriyeli şarkıcı ve söz yazarı Omar Souleyman, sevilen şarkılarıyla eğlenceli bir gece için 21 Aralık’ta Studio’ya konuk oluyor!