Elazığ Tanıtım Günleri Maltepe’de
(No Ratings Yet)
Loading...

Elazığ Tanıtım Günleri Maltepe’de

Elazığ’ın kültürü ve yöresel ürünlerinin tanıtımının yapılacağı Elazığ Yöresel ve Lezzet Günleri 28 Kasım’da Sanatçıların,ünlü konukların ve protokolün katılımlarıyla başlayacak.1 Aralık Pazar gününe kadar Maltepe Etkinlik Alanı’nda devam edecek.

Misafir Sanatçılar
Oktay Gürtürk
Ersan Er

Resmi Açılış 28 Kasım 2019 Saat:17.00
Tarih:28-29-30 Kasım – 01 Aralık 2019 Saat:10.00
Yer:Maltepe Etkinlik Alanı

Elazığ Tanıtım Günleri Maltepe’de · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Tiamat Konseri afiş

Tiamat Konseri

80’li yılların ikinci yarısında Amerikalı meslektaşlarıyla aynı zamanlarda İsveçli müzisyenler de kendi death metal soundlarının temellerini attılar.Swedish Death Metal olarak nitelendirilen bu tür,Amerikalı örneklerine göre daha melodik ve daha değişken bir yapıya sahipti.Bu türün ilk örneklerinden biri olan Treblinka,sadece birkaç yıl sonra Tiamat , ismini aldı ve Johan Edlund önderliğinde neredeyse tüm rakiplerini geride bırakacak […]

Dimitri Vegas – Like Mike Konseri afiş

Dimitri Vegas – Like Mike Konseri

2019 yılında DJ Mag tarafından Dünyanın en iyi DJ’leri seçilen Belçikalı DJ ve prodüktörler Dimitri Vegas & Like Mike, BKM ve Akademi Organizasyon işbirliğiyle KüçükÇiftlik Park’ta olacak. Tarih:26 Haziran 2020 Saat:17.00 Yer:KüçükÇiftlik Park Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Evgeny Grinko Konseri afiş

Evgeny Grinko Konseri

“Valse” adlı şarkısı ile gönüllerde taht kuran genç piyanist Evgeny Grinko, yeniden Mall Of İstanbul sahnesinde olacak. Tarih:04 Aralık 2020 Saat:21.00 Yer:Mall Of İstanbul Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

İbrahim Maalouf Konseri afiş

İbrahim Maalouf Konseri

Trompetin usta ismi İbrahim Maalouf ,yeni albümü “S3NS’in dünya turnesi kapsamında, 21 Kasım’da Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferine Pozitif ve Passion Turca deneyimiyle konuk oluyor! Tarih: 21 Kasım 2020 Saat:21:00 Yer: Volkswagen Arena Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Lisa Ekdahl Konseri afiş

Lisa Ekdahl Konseri

Müzik kariyerine henüz 19 yaşında başlayan,çoğunluğu İsveççe olmak üzere 10 albümü bulunan, İskandinavya’nın en büyülü seslerinden,Grammy ödüllü besteci Lisa Ekdahl,Zorlu PSM Caz Festivali’nde olacak. Tarih:30 Mayıs 2021