Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals
(No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals
26.07.2013 21:30:00 Santralistanbul

Bilgi Üniversitesi Santralistanbul’da Açıkhava Sinema Keyfi Başlıyor.

Cem Yılmaz Konuşulan Gösterileri ve 2010 Yılında Gerçekleştirdiği Gösterilerinin Derlemesinden Oluşturduğu Filmi Beyazperdeye Taşıyor.
Tarih:26 Temmuz 2013 Saat:21:30
Yer:Santralistanbul
Bilet Fiyatı-Yemekli Sinema-40.TL
Sinema -17.TL
Biletler Etkinlik Mekanında ve Biletixde Satılmaktadır

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals Fotoğraf Galerisi

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals resimleri
Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals resimleri

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals Tanıtım Videosu

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

İtalya Tatili afiş

İtalya Tatili

Çalkantılı Bir Aşk Hayatı Olan Maddie,Aradığı Aşkı İtalya Tatilinde Bulmuştur.Ralf Adında Mükemmel Bir Erkekle Tanışıp Evlenmeye Karar Verir. İtalya’da Yapacakları Düğüne Kardeşi Taylor’ı da Davet Etmiştir. Taylor’un Düğüne Gelmesiyle Ortalık Karışır, Çünki Ralf Taylor’un Unutamadığı Eski Aşkıdır. İtalya Tatili 25 Temmuz’da Sinemalarda.

Liseli Polisler 2 afiş

Liseli Polisler 2

Liseyi 2 Seferde Bitirip Polis Olan Schmidt Ve Jenko’yu Büyük Maceralar Beklemektedir.Bir Üniversitede Gizli Görev Alan İkili Spor Takımında Kendilerine Birer Kanka Bulurlar.Aldıkları Görevi Ve Ortaklıklarını Gözden Geçirip Bu İşi Yürütüp Yürütemiyeceklerine Karar Vermeleri Gerekmektedir. Liseli Polisler 2. 8 Ağustos’da Sinemalarda.

Galaksinin Koruyucuları afiş

Galaksinin Koruyucuları

Marvel’in Uzay Macerası GALAKSİNİN KORUYUCULARI 1 Agustos’da Sinemalarda. Tüm Evreni Tehdit Eden Kötü Adam Ronan Esrarengiz Küreyi Çalar Ve Kainatı Ele Geçirmek İçin İnsan Avına Başlar. Quill Ronan’dan Kurtulabilmek İçin Dört Kişiden Oluşan Uyumsuz Bir Ekip Kurar. Rakun Rocket Silahlı Bir Rakundur. Groot Ağaca Benzeyen İnsandır. Gamora Gizem Dolu Ölüm Makinası. Drax Yokedicidir İntikam Ateşiyle […]

Zamanda Yolculuk 3D afiş

Zamanda Yolculuk 3D

Noel Baba Yılbaşında Hediye Bekleyenlerin Sayısı Çok Fazla Olduğu İçin Vede Dağıtımlar Geciktiğiden Ötürü Akıllı Elf’lerden Yardım Alarak Hızlı Dagıtım Yöntemleri Geliştirirler.Noel Baba Dünyadaki Bütün Çocukların Oyuncaklarını Yeni Yaptıkları Zaman Makinesi İle Dağıtırlar. Zamanda Yolculuk 25 Temmuz’da Sinemalarda.

Herkül Özgürlük Savaşçısı afiş

Herkül Özgürlük Savaşçısı

İnsan Olarak Tanrıların Gücüne Sahip Olan Herkül,Thrace Adlı Ülkede Yaşanan Kanlı Bir Savaşı Sona Erdirmek İçin Bir Grup Paralı Askere Önderlik Eder.İnsanların Çektiği Acıları Hissedebilen Herkül’ün Gücünü Kötüler Bu Savaşta Akla Gelmez Bir Yöntemlerle Sınayacaktır.Aksiyon Dolu Sahneleriyle Herkül Özgürlük Savaşçısı 25 Temmuz’da Sinemalarda.