Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals
(No Ratings Yet)
Loading...

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals
26.07.2013 21:30:00 Santralistanbul

Bilgi Üniversitesi Santralistanbul’da Açıkhava Sinema Keyfi Başlıyor.

Cem Yılmaz Konuşulan Gösterileri ve 2010 Yılında Gerçekleştirdiği Gösterilerinin Derlemesinden Oluşturduğu Filmi Beyazperdeye Taşıyor.
Tarih:26 Temmuz 2013 Saat:21:30
Yer:Santralistanbul
Bilet Fiyatı-Yemekli Sinema-40.TL
Sinema -17.TL
Biletler Etkinlik Mekanında ve Biletixde Satılmaktadır

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals Tanıtım Videosu

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Gece Seansı afiş

Gece Seansı

Evden Kaçış Oyunlarını Seven İki Eski Arkadaş Bu Oyunları Düzenlemek İçin Bir Ev Satın Alırlar. Oyunun Kuralı Her Odada Bir Seneryo Ve Şifre Olması Bu Seneryo’yu Oynayarak Bir Sonraki Odaya Geçiş Yapılarak Evden Çıkmaya Çalışmak.Fakat Oyun İçinde Olmayan Keşfedilmemiş Bir Odaya Girince Farkında Olmadan Laneti Serbest Bırakırlar. Farklı Kültürlere Sahip Olan Doğa Üstü Güçlerle Karşılaşınca […]

Rauf afiş

Rauf

Avrupa Film Akademisi Tarafından Yılın En İyi 50 Sinema Filminden Biri Olarak Gösterilen Rauf, Kars’da Küçük Bir Köyde Yaşayan Küçük Bir Çocuğun Kendinden Yaşca Büyük Bir Kıza Aşık Olunca İçinde Yaşadığı Duyğuları Anlatıyor.

Çok Uzak Fazla Yakın afiş

Çok Uzak Fazla Yakın

Üniversitede Tanışan İki Gencin Tutkulu Ve İnişli Çıkışlı Yaşadıkları Bir Aşk Hikayesi Ele Alınıyor.

Bir Baba Hindu afiş

Bir Baba Hindu

“Bollywood”‘ta çekilen ilk Türk Filmi ilk gösterimi Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda yapılacak. Tarih:27 Eylül 2016 Saat:21:00 Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

Blair Cadısı afiş

Blair Cadısı

James’ın Kardeşi Ve Arkadaşları 20 Yıl Önce Marylant’daki Kara Tepeler Ormanında Kaybolurlar.James Arkadaşlarıyla Birlikte Yanlarına İki Rehberde Alarak Bu Gizemli Olayı Çözmek İçin Kara Tepeler Ormanına Giderler.Başlangıçta Herşey Yolunda Gider Kameralarıyla Çekim Yaparlar.Gece Olduğunda ise Ne İle Karşılaşacaklarını Başlarına neler Geleceğini Tahmin Bile Edemezlerdi.