Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals
(No Ratings Yet)
Loading...

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals
26.07.2013 21:30:00 Santralistanbul

Bilgi Üniversitesi Santralistanbul’da Açıkhava Sinema Keyfi Başlıyor.

Cem Yılmaz Konuşulan Gösterileri ve 2010 Yılında Gerçekleştirdiği Gösterilerinin Derlemesinden Oluşturduğu Filmi Beyazperdeye Taşıyor.
Tarih:26 Temmuz 2013 Saat:21:30
Yer:Santralistanbul
Bilet Fiyatı-Yemekli Sinema-40.TL
Sinema -17.TL
Biletler Etkinlik Mekanında ve Biletixde Satılmaktadır

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals Tanıtım Videosu

Cem Yılmaz Cm101mmxı FundaMentals · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

İkinci Şans Sinema afiş

İkinci Şans Sinema

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz İkinci Şans Sinema filminde biraraya geliyor.Nurgül Yeşilçay,kızıyla tek başına yaşayan boşanmış bir kadını oynuyor.Matematik öğretmeni olan Yasemin geçmiş yaşanmışlıklarından ötürü erkeklere ilişkilere soğuk ve mesafelidir. (Özcan Deniz) Cemal 44 yaşında yakışıklı lüks bir restorantın işletmecisidir. Etrafı havalı genç kadınlarla dolu gününü gün etmektedir. Yıllar sonra bir oğlu olduğunu öğrenir.Yasemin’in kızı […]

Ortaokul-Hayatımın En Kötü Yılları afiş

Ortaokul-Hayatımın En Kötü Yılları

Hayal Gücü Gelişmiş Sessiz Bir Ortaokul Öğrencisi Olan Rafe, Yeni Geldiği Okulunda Kendisine Dayatılan Kurallardan Bunalıp Bıkınca En Yakın Arkadaşı Olan Leo İle Birlikte Kendilerine Dayatılan Kuralların Tam Tersini Yapmaya Karar Verirler Uygulamaya Geçtiklerinde İse Okulda Tam Anlamıyla Kargaşa Yaşanır. Okul Müdürü Dwight Çocuklara Disiplin Cezası Vermekte Son Derece Yaratıcı Fikirlere Sahiptir.

Jack Reacher-Asla Geri Dönme afiş

Jack Reacher-Asla Geri Dönme

Jack Eskiden Çalıştığı Birimi Ziyarete Gelir, Burada Hiç Beklemediği Bir Şuçlama İle Karşılaşır, 16 Yıl Önce İşlenmiş Bir Cinayetin 1 Numaralı Şüphelisi Olarak Gözükmektedir. Jack Adını Temize Çıkarmak Ve Hayatta Kalabilmek İçin Mücadele Eder Aksiyon Ve Macera Başlar.

Cehennem afiş

Cehennem

Semboloji Uzmanı Olan Robert, Dante İle İlgili Olayı Araştırırken, Gözlerini Floransa’da Bir Hastanede Açar. Son İki Günde Yaşanan Hiçbir Şeyi Hatırlamaz.Yaşadığı Anılarını Tekrar Hatırlamak İçin Hastane Doktoru Siena İle Birlikte Zorlu Bir Avrupa Turuna Çıkarlar.Bu Turda Avrupa’nın En Güzel Mekanlarını Ve İstanbul’uda Gezerler.

Pete Ve Ejdarhası afiş

Pete Ve Ejdarhası

Orman’da Bekçilik Yapan Grace,ın Babası Çocuklara Anlattığı Ejderha Hikayelerine İnanmamaktadır.Bir gün Orman’da Pete İsimli Yetim Bir Çocukla Karşılaşır.Öteki Çocuklara Benzemeyen Pete’nin Bir Ailesi Bir Evi Yoktur.Ormanda Elliott İsimli Bir Arkadaşı Olduğunu Söyler. Elliott’un Bir Ejderha Olduğunu Gören Grace Çok Şaşırır. Babası Ve Erkek Arkadaşı Jack Onun Kızı Olan Natalie, Elliott’u Yakalamayı Kafasına Koyan Jack’ın Kardeşi […]