Bir Işık Bin Umut Tiyatro Ücretsiz
(No Ratings Yet)
Loading...

Bir Işık Bin Umut Tiyatro Ücretsiz

Yazan: Yalçın ÖZDEN Yöneten: Önder KESKİN
Oyuncular: Salih ÖNAL, Sonay YILMAZ, Yalçın ÖZDEN, İlayda ÇİÇEK, Osman BÜYÜKERCAN, Ahu ÖZDEN, Murat AYTEKİN
Süre: 110 dakika

Neşet babadan gördüğü gibi kızların okumasına karşıdır.. Köy yeri olduğu için Ebe Ayla Neşetlerde kalmaktadır. Evin kızı Fatma’ nın okuması için Ayla gizlice yardımcı olmaktadır. Anne de durumu bilir arada bir eşi Neşet’ e kızının okuması adına istekte bulunsa da Neşet tarafından reddedilmektedir. Evin oğlu Osman da babasından yana tavır almaktadır. Bir ara köye tarım kanalından bir yarışma sunucusu gelir. Köy şenlenir. Birçoğu yarışmaya katılır. Oyun içinde yan temalarda vardır. İlk televizyonun anıları, kadına şiddet, küçük gelin ve tabii kızların okuması… Oyun finalinde kızımız yüksek okul kazanmıştır. Babanın kabul edip görmesine iş kalmıştır…Tiyatro oyununa 12 yaş altı çocuklar alınmamaktadır.Ücretsiz etkinlik biletlerinizi, etkinlik günü kültür merkezlerimizden temin edebilirsiniz.

Tarih:20 Ocak 2018 Saat:20.00
Yer:Nurettin Topçu Kültür Merkezi BAHÇELİEVLER

Bir Işık Bin Umut Tiyatro Ücretsiz · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Evlilik Oyunu Tiyatro Ücretsiz afiş

Evlilik Oyunu Tiyatro Ücretsiz

Sarıyer Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek,”Evlilik Oyunu” adlı tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih:18 Aralık 2019 Saat:20.00 Yer:Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi (BKSM) Etkinlik ücretsiz fakat rezervasyon yapılması gerekmektedir. Rezervasyon Numarası:444 1 722

Bir Kuyu Üç Yusuf Tiyatro Ücretsiz afiş

Bir Kuyu Üç Yusuf Tiyatro Ücretsiz

Tiyatro Özeti;Birbirini tanımayan üç kişinin yolları kör bir kuyuda kesişir.Her biri ayrı bir hayalle çıkmıştır yola fakat kader ortağı olmaktan başka çareleri yoktur.İçinde birbiri ardına süprizlerle karşılaştıkları kuyu onlara değerli bir hayat dersi vermektedir. Tarih:13 Aralık 2019 Saat:20.00 Yer:Mehmet Akif Emre Kültür Merkezi Ücretsiz etkinlik biletinizi etkinlik günü kültür merkezinden temin edebilirsiniz.

Türk Müsün Canım? Tiyatro afiş

Türk Müsün Canım? Tiyatro

Yaşarken değil,izlerken fark edeceğiniz komikliklerle bu gösteride…Dünyanın en zor işini yapmaya hazır olun. Nemi o? Tabiki kendine gülmek! Bizi bize kızarak kızdırarak değil,severek sevdirerek anlatan bir gösteri… Barbaros Uzunöner’in stand-up gösterisine çok güleceksiniz. Tarih:18 Aralık 2019 Saat:20:00 Yer:Mehmet Akif Emre Kültür Merkezi BAHÇELİEVLER Ücretsiz biletinizi etkinlik günü Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz.

Dönüşüm Tiyatro Ücretsiz afiş

Dönüşüm Tiyatro Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek,Dönüşüm adlı tiyatro oyununa davetlisiniz. Tarih:29 Aralık 2019 Saat:12.00 Yer:İBB Sarıyer Kültür Merkezi Ücretsiz biletinizi kültür merkezinden temin edebilirsiniz.

Müfettiş Tiyatro Ücretsiz afiş

Müfettiş Tiyatro Ücretsiz

Tarih:15 Aralık 2019 Saat:19:00 Yer:Erdem Bayazıt Kültür Merkezi – GÜNGÖREN Ücretsiz Konusu ;Yönettiği kente kılık değiştirmiş bir müfettiş geleceğini öğrenen Kaymakam, bütün bürokratlarını toplayıp müfettişin en iyi biçimde ağırlanması talimatını verir. Yöneticiler, ne yapacaklarını şaşırmıştır; birkaç gündür kasabada bulunan iyi giyimli Hlestekov’u beklenen müfettiş zannederler. Oysa Hlestakov müfettiş değil, zengin bir toprak ağasının oğludur. Kumar […]