Attila İlhan Anma Gecesi
(No Ratings Yet)
Loading...

Attila İlhan Anma Gecesi

10 Ekim 2005 tarihinde aramızdan ayrılan şair, romancı,deneme yazarı senarist ve düşünür Attila İlhan,Kadıköy Belediyesi ve Attila İlhan Bilim Sanat ve Kültür Vakfı iş birliğiyle 10 Ekim’de CKM’de düzenlenecek etkinlikle anılacak.

Attila İlhan’ın hayatından ve fikirlerinden tarihe not düşen kesitler içeren video gösterimlerinin yer alacağı ücretsiz etkinlikte izleyiciler Kerem Alışık ve Şenay Gürler’in sesinden Kaptan’ın en sevilen şirlerini dinleyecek.Gazeteci Zeynep Oral’ın anlatılarıyla katılacağı anma töreni Ferhat Göçer’in müzik dinletisi ile son bulacak.

Tarih:10 Ekim 2019 Saat:20.00
Yer:Caddebostan Kültür Merkezi

Attila İlhan Anma Gecesi · Etkinlik Yorumları

Benzer Etkinlikler

Mehmet Erdem &Aşkın Nur Yengi Konseri afiş

Mehmet Erdem &Aşkın Nur Yengi Konseri

Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem 20 Ekim’de Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde sevenleri ile buluşuyor. Tarih:20 Ekim 2019 Saat:21.00 Yer:Bostancı Gösteri Merkezi Biletinizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Ajda Pekkan Konseri afiş

Ajda Pekkan Konseri

Süperstar Ajda Pekkan, 14 Aralık 2019’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle buluşuyor. Tarih: 14 Aralık 2019 Saat: 21:00 Yer:Bostancı Gösteri Merkezi

Yıldız Tilbe Konseri afiş

Yıldız Tilbe Konseri

Gerek şarkıları gerekse sahne performanslarıyla milyonları kendine bağlayan Yıldız Tilbe, bu muhteşem gecede en sevilen şarkılarını sizler için seslendiriyor. Tarih: 21-24 Ekim 2019 Saat:21.00 Yer:Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Biletler sitemiz üzerinden satılmaktadır

Volkan Konak Konseri afiş

Volkan Konak Konseri

Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak, Bostancı Sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. Tarih:19 Ekim 2019 Saat:21:00 Yer:Bostancı Gösteri Merkezi Biletler Biletix ve Bostancı Gösteri Merkezi gişesinde satılmaktadır.

Tan Taşçı Konseri afiş

Tan Taşçı Konseri

Türk pop müziğinin sevilen ismi Tan Taşçı Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde olacak. Tarih:16 Kasım 2019 Saat:21:00 Yer: Bostancı Gösteri Merkezi Biletinizi sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.